Депутатські групи та фракції

Депутатські фракції

у Васильківській міській раді VIII скликання:

Фракція “Європейська солідарність” у Васильківській міській раді VIII скликання:

  голова фракції –  Сіранчук Василь Михайлович;

  члени фракції  –  Бурсова Людмила Петрівна;

                         –  Підгорецький Володимир Миколайович;

                         –  Кухаренко Ігор Вікторович;

                         –  Струк Андрій Анатолійович;

                         –  Ткаченко Ніна Миколаївна;

                         – Марков Владислав Сергійович.

Фракція “Слуга народу” у Васильківській міській раді VIII скликання:

  голова фракції – Шевченко Андрій Анатолійович;

  члени фракції  – Фень Олександр Васильович;

                         – Мартиненко Юлія Анатоліївна;

                         – Реус Анна Андріївна;

                         – Омельченко Тетяна Леонідівна;

                         – Турчин Анна Олександрівна;

                         – Гринько Артем Вікторович;

                        – Заменський Дмитро Дмитрович.

Фракція “Опозиційна платформа за життя” у Васильківській міській раді VIII скликання:

     голова фракції – Гладкова Тетяна Анатоліївна;

     члени фракції  – Мазепа Олег Володимирович;

                                   – Махньов Євгеній Олександрович;

                                  – Волощук Олександр Миколайович.

Фракція Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина“” у Васильківській міській VІІІ скликання:

Голова фракції:      – Лущик Любов Сергіївна;

Члени фракції:       – Шевчук Богдан Петрович; 

                                     – Заводій Володимир Михайлович; 

                                     – Пацало Лідія Миколаївна; 

                                    – Редько Раїса Василівна; 

                                    – Савчук Валентина Андріївна. 

Фракція За майбутнєу Васильківській міській VІІІ скликання:

Голова фракції:   – Шалуєва Анна Олександрівна;

Члени фракції:    – Бруква Марина Дмитрівна;

                                  – Гайдаєнко Руслан Віталійович;

                                  – Гейко Ірина Миколаївна;

                                  – Горєвой Максим Олександрович;

                                  – Грегуль Валентин Володимирович;

                                  – Кузьменко Яна Іванівна;

                                  – Гурєєв Володимир Володимирович;

                                  – Євменов Володимир Володимирович.