Posts Tagged ‘для платників єдиного податку’

Що робити, якщо платник єдиного податку перевищив обсяг доходу дозволений Податковим кодексом для відповідної групи?

Written by administrator on . Posted in Податки

Відповідно до п. 293.8 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) ставки, встановлені п. 293.3 – 293.5 ст. 293 ПКУ, застосовується з урахуванням таких особливостей:

1) платники єдиного податку першої групи, які у календарному кварталі перевищили обсяг доходу, визначений для таких платників у п. 291.4