Грантові програми

Де шукати спонсорів та гранти?

Управління з питань економіки та власності
Васильківської міської ради
надає Вашій увазі добірку сайтів, які слід моніторити постійно

Фонди:
·         Elizabeth Greenshields Foundation – щорічно надає гранти молодим і талановитим художникам. Дата подачі заявки на стипендію необмежена.
·         National Endowment for Democracy – фонд активно працює з ініціативами, які сприяють розвитку демократії, співпраці і активності різних верств населення. Заявки подають щоквартально.
·         Німецький Фонд «Пам’ять, Відповідальність, Майбутнє» – приймає проекти на історичну тематику.
·         Словацький фонд з підтримки місцевих заходів
·         Міжнародний Вишеградський фонд – пріоритетні напрямки: співпраця в сфері культури; наукове співробітництво і наукові дослідження; освіта (семінари, літні школи); молодіжний обмін; транскордонне співробітництво Польща-Словаччина-Україна і Угорщина-Словаччина-Україна; просування туризму.
·         Фонд Конрада Аденауера – напрямки роботи для співпраці: підтримка демократичного розвитку, побудова громадянського суспільства, ствердження вільних ЗМІ, консолідація демократичних інститутів.
·         Фонд ім. Фрідріха Еберта – напрямки діяльності: міжнародне співробітництво і європейська інтеграція; демократизація та громадянське суспільство; трудові відносини і соціальний діалог.
·         Фонд Фрідріха Науманна за Свободу – напрямки роботи для співпраці: демократична побудова і ефективна організація політичних партій і їх молодіжних спілок; комунальна політика; інформація про ЄС та НАТО, діалог на тему правової держави; підтримка українських ЗМІ; підтримка економічних реформ.
·         Фінський Фонд Місцевої співпраці
·         Charles Stewart Mott Foundation
·         Фонд Форда (США)
·         Фонд МакАртурів
·         Всесвітній Жіночий Фонд (Global Fund for Women)
·         Корпорація Карнегі

Програми:
·         Програма «Зміни в регіоні» – RITA – пріоритетні напрямки фінансування: системні зміни; соціальна політика та система освіти; розвиток місцевого самоврядування і місцевих громад; розвиток НУО, підприємництва; права людини; культурна спадщина; захист навколишнього середовища і т. д.
·         Програма «Молодь в дії» – пріоритетні напрямки фінансування: європейська волонтерська служба; молодіжний обмін; тренінги та мережеві проекти. Європейці за мир – Програма, яка повинна спонукати школярів у віці від 14 до 21 року до критичного бачення історії і проблем сучасності; до транскордонного співробітництва з однолітками, до діалогу між поколіннями про війну і мир.

Посольства, які активно підтримують організації/проекти/ініціативи грантами:
·         Посольство Франції
·         Посольство Канади
·         Посольство США
·         Програма малих грантів Посольства Польщі в Україні
·         Проекти розвитку співробітництва та сприяння демократії Посольства Литви в Україні

Корисними для міжнародного партнерства і пошуку освітніх, фінансових можливостей будуть такі сайти:
·         Європейська комісія – основна інформація представлена на мовах країн, які входять до ЄС; детальніша на робочих мовах ЄС: німецькою, англійською та французькою.
·         Рада Європи – багато пріоритетів і фокусів роботи, зокрема демократія, права людини, гендерна рівність. На сайті завжди доступна інформація з пріоритетами у фінансуванні на рік – тому шукайте її і враховуйте при подачі заявок.
·         Програми підтримки та стипендії Гете-інституту
·         Програма польсько-українських обмінів молоді, Національний центр культури (Польща)
·         Мladiinfo
·         U.S.-Ukraine Foundation
·         United Nations Global Compact

Грантові заявки регулярно оновлюють на цих сайтах:
·         gurt.org.ua
·         biggggidea.com
·         civicua.org
·         theoryandpractice.ru/grants

ДАЙДЖЕСТ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Грантовий дайджест “Будь у курсі подій – дій” переглянути 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ ТА ОСІБ, ЯКІ БАЖАЮТЬ ЗАПОЧАТКУВАТИ ВЛАСНУ СПРАВУ 

Закупівлі