Генеральний план розвитку міста

Лист Державної установи  “Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України”  від 07.09.2022 № 1524 “Про надання пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку” переглянути

Оголошення
Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови КМУ від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» виконавчий комітет Васильківської міської ради повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості під час розроблення детального плану території для уточнення планувальної структури і функціонального призначення території ландшафтного парку Стугна в м. Васильків Київської області з метою його розгляду з подальшим затвердженням.
Документація розроблена ТзОВ «НАУКОВО ДОСЛІДНИЙ ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ КИЇВ-ПРОЕКТ».
Матеріали розробленого детального плану території ландшафтного парку Стугна в м. Васильків Київської області знаходяться в приміщенні управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради за адресою: м. Васильків, вул. Шевченка, 6 на інформаційних стендах та на офіційному веб-сайті Васильківської міської ради.
Пропозиції щодо врахування громадських інтересів подаються в письмовому вигляді до управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради з дня опублікування терміном 1 (один) місяць.
Відповідальним за організацію розгляду пропозицій визначити начальника управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради  Литвин Олену Володимирівну– тел. роб.: 2-48-45, 2-13-63 

Оголошення

На підставі Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Рішення Васильківської міської ради № 03.11-26-VII від 28 квітня 2017 року розроблено проект детального плану території на земельну ділянку орієнтовною площею 5,1711 га за адресою вул. Комарова м. Василькова, Київської області.

Замовником розроблення детального плану території виступає Васильківська міська рада. Розробник містобудівної документації – ФОП Бачинський В.М.

Ознайомлення з матеріалами проекту містобудівної документації відбувалося відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» на офіційному сайті Васильківської міської ради та в газеті “НАШЕ МІСТО” від 13 березня 2019 року №32 в місячний термін з дня опублікування.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради, як правонаступник відділу містобудування та архітектури Васильківської міської.

За результатами надходження пропозицій та 15.05.2019 о 09:30 будуть проведені громадські слухання в кінотеатрі «Дружба» в приміщенні управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради.


Оголошення

На підставі Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Рішення Васильківської міської ради № 07.19-08-VII від 29 березня 2016 року розроблено проект детального плану території на земельну ділянку орієнтовною площею 15,5767 га за адресою вул. Соборна-Княжа м. Василькова, Київської області.

Замовником розроблення детального плану території виступає Васильківська міська рада. Розробник містобудівної документації – ФОП Кострицька І.В.

Ознайомлення з матеріалами проекту містобудівної документації відбувалося відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» на офіційному сайті Васильківської міської ради та в газеті “ЖИТТЯ І СЛОВО” від 05 грудня 2018 року №93 в місячний термін з дня опублікування.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради, як правонаступник відділу містобудування та архітектури Васильківської міської.

За результатами надходження пропозицій та 18.03.2019 о 10-00 будуть проведені громадські слухання в кінотеатрі «Дружба» в приміщенні управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради


Оголошення
Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» виконавчий комітет Васильківської міської ради повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості під час розроблення детального плану уточнення планувальної структури і функціонального призначення території по вул. Соборна – Княжа м. Василькова з метою його розгляду з подальшим затвердженням.
Документація розроблена ФОП Кострицька І.В.
Матеріали розробленого детального плану території по вул. Соборна – вул. Княжа м. Василькова знаходяться в приміщенні відділу містобудування та архітектури Васильківської міської ради за адресою: м. Васильків, вул. Шевченка, 6 на інформаційних стендах та на офіційному веб-сайті Васильківської міської ради.
Пропозиції щодо врахування громадських інтересів подаються в письмовому вигляді до відділу містобудування та архітектури Васильківської міської ради з дня опублікування терміном 1 (один) місяць.
Відповідальним за організацію розгляду пропозицій згідно з розпорядженням Васильківської міської ради призначено начальника відділу містобудування та архітектури Васильківської міської ради Швеця Олександра Васильовича – тел. роб.: 2-48-45, приймальня міського голови – тел. 2-22-51.

Увага! Оголошення!

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» виконавчий комітет Васильківської міської ради повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості під час розроблення детального плану території району вул. Ольги Кобилянської м. Василькова з метою його розгляду з подальшим затвердженням.

Документація розроблена Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «Діпромісто».

Матеріали розробленого детального плану території району вул. Ольги Кобилянської м. Василькова знаходиться в приміщенні відділу містобудування та архітектури Васильківської міської ради за адресою: м. Васильків, вул. Шевченка, 6 на інформаційних стендах та на офіційному веб-сайті Васильківської міської ради.

  • Пояснювальна записка «Детальний план території району вул. Ольги Кобилянської м. Василькова» переглянути
  • План існуючого використання території (опорний план) переглянути
  • Проектний план переглянути

Пропозиції щодо врахування громадських інтересів подаються в письмовому вигляді до відділу містобудування та архітектури Васильківської міської ради з дня опублікування (02.08.2017) терміном 1 (один) місяць.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій згідно з розпорядженням Васильківської міської ради призначено начальника відділу містобудування та архітектури Васильківської міської ради Швеця Олександра Васильовича – тел. роб.: 2-48-15, приймальня міського голови – тел. 2-22-51.


Генеральний план розвитку м. Василькова (основне креслення)

Завантажити у високій якості (.jpeg, 69 Mb)


Детальний план території центральної частини м. Васильків (проектний план)

Завантажити у високій якості (.jpg, 3 Mb)


Детальний план території центральної частини м. Васильків (об’ємно-просторова модель забудови)

Завантажити у високій якості (.jpg, 2 Mb)


ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН території центральної частини м. Васильків Київської області (пояснювальна записка) переглянути

Закупівлі