Апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Секретар Васильківської міської ради Богдан Шевчук Bohdan Shevchuk провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, медичних установ, старостами, представниками відділу ДСНС та громадських організацій.
✍️В ході наради обговорили виконання доручень та спланували заходи на поточний робочий тиждень.
КОМУНАЛЬНІ БУДНІ. Працівники КП “ККП м. Василькова” працюють над стабілізацією ситуації з водопостачанням по місту. Проводиться спільна робота КП та ДТЕК щодо перепідключення великих вузлів свердловин до мереж безперебійного електропостачання, що має покращити загальну ситуацію та зменшити час відсутності водопостачання.
☝️Нагадуємо, що для підвозу води, необхідно подати заявку за номерами телефонів:
☎️(04571) 2-10-17 цілодобово,
☎️+38 (093)162-75-56,
☎️+38 (066)363-17-80.
КП “Тепломережа” проводить підготовчі роботи до нового опалювального періоду.
МЕДИЦИНА. Заслухали інформацію від головного лікаря КНП “Васильківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” щодо роботи медичної установи та надання лікарських послуг населенню, військовим, переселенцям.
СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ. Керівник управління соціального захисту населення додала інформацію щодо санаторно-курортного лікування осіб, звільнених з полону. Необхідно подати заяву разом з необхідними документами до органу соціального захисту населення. У 2024 році граничну вартість путівки (ліжко-дня за надання послуг із пільгового санаторно-курортного лікування постраждалих осіб установлено у розмірі 14 994,00 (833,00 )грн. з податком на додану вартість (наказ Мінсоцполітики) від 19.04.2024 №197-Н «Про встановлення граничної вартості путівки (ліжко-дня) у 2024 році». ????За детальною інформацією треба звертатися до управління соціального захисту населення Васильківської міської ради за адресою: м. Васильків, вул. Соборна,56, каб. №5 або за телефоном 04571-2-39-62.

“Життя в умовах війни ставить багато викликів перед усіма нами. І, зокрема, це відключення електропостачання, яке веде за собою відсутність води у водопровідній мережі. Також відбуваються перебої з інтернетом, що теж ускладнює роботу підприємств, організацій та установ. Але ми не впадаємо у відчай, а навпаки – треба зосередити всі зусилля для організації життя в складних реаліях сьогодення. Тільки так ми зможемо вистояти і допомогти Збройним Силам України, тільки так Україна переможе!” – додав на завершення наради Богдан Шевчук.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі