відбулася щотижнева апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела щотижневу апаратну нараду. Під час проведення апаратної наради, вшанували пам’ять та вручили родині нашого загиблого на Донеччині 08.11.2023 року Героя Галич Олександра Вікторовича орден Богдана Хмельницького ІІІ ст., як символ мужності, звитяги, відданості нашій державі та українському народові.
Світла і вічна пам’ять усім Героям України.

В ході наради обговорили з колегами виконання доручень та спланували заходи на поточний робочий тиждень.
УЖКГ. Станом на сьогодні, внаслідок ворожих обстрілів 23.06.2024 року пошкоджено 96 приватних будинків та 170 квартир у багатоповерхівках. Комісійно обстежено вже 10 квартир. Заяви від постраждалих ще продовжують надходити, звернення, яких за минулий тиждень надійшло близько 2000, опрацьовуються оперативно.
ОСВІТА. Минулого тижня відбулися випускні. У закладах загальної середньої освіти. Загалом випустилось 228 учнів 11-х класів, серед яких 35 закінчили навчання з відзнакою – 27 золотих медалей і 8 срібних. Пишаємось досягненнями дітей і педагогів. Наразі в закладах загальної середньої освіти розпочалися поточні ремонтні роботи.
МЕДИЦИНА. Сьогодні дуже поширені захворювання на правець та дифтерію. Щеплення для дорослих проти дифтерії та правця потрібно робити кожні 10 років після 16 років! Імунітет до цих хвороб від проведених у дитинстві щеплень не є пожиттєвим, тому захист необхідно поновлювати. Не ризикуйте своїм життям, якщо пропустили планове щеплення, або й взагалі не пам’ятаєте, коли робили його востаннє, просто запишіться на прийом до сімейного лікаря. Вакцинація від дифтерії та правця в Україні є безоплатною у будь-якому віці.
ПОЛІЦІЯ. В ході наради відзвітувалися дільничні офіцери поліції. Так, з початку 2024 року до дільничних надійшло 877 заяв, з них 58 кримінальних правопорушень (незаконне зберігання наркотичних засобів, вчинення незаконної рубки деревини, крадіжки та інші). Особлива увага приділяється виявленню та припиненню правопорушень, пов’язаних із вчиненням домашнього насильства.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі