апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела щотижневу апаратну нараду. Першочергово було проговорено подальші дії по наслідкам вчорашніх обстрілів нашої громади ворогом. Напрацьовано алгоритм подальших кроків і по роботі з постраждалими, майно яких частково пошкоджено або повністю зруйноване, і по роботі оперативного штабу.

Масштаби руйнацій дуже серйозні: пошкоджено більше 120 приватних будинків, деякі з них зруйновані повністю, квартири у 8 багатоповерхівках, приміщення дорослої та дитячої лікарень, комунальне підприємство, автошкола, аптека, АЗС, продуктовий магазин, центр зайнятості, готель, медичний центр, низка підприємств та освітніх закладів, автомийка. Станом на вчорашній вечір було подано близько 200 заяв від мешканців міста, сьогодні ще продовжують люди подавати дані і до застосунку Дія, і нашому координатору Валентині Савчук.
Вдячні благодійним фондам – МФ GEM та БФ Андрія Засухи, Рокада, які одразу відгукнулись і надали матеріали, щоб люди змогли тимчасово закрити вікна, двері та дахи. Працюємо зараз з іншими благодійниками по наданню допомоги у потребі віконних конструкцій та інше.
Ще раз звертаємось до жителів громади не читати фейкові повідомлення, адже вони несуть в собі тільки неправдиву інформацію, тиснуть психологічно на людей, сіють паніку. Ті, хто пишуть, є не кращі за ворога, бо вони інформаційно добивають людей своєю брехнею. Довіряйте тільки офіційним джерелам і бережіть себе.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі