відбулася щотижнева апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, медичних закладів, старостами, представниками відділу ДСНС та громадських організацій.

Коротко про головне:
 
МЕДИЦИНА. За минулий тиждень в пологовому відділенні Васильківської лікарні народилось 4 діток: 2 хлопчики і 2 дівчинки. Нехай ростуть щасливі на радість батькам.
Всі медичні послуги жителям громади надаються вчасно та якісно.
 
КОМУНАЛЬНІ БУДНІ. Продовжується ямковий ремонт доріг та заходи з благоустрою. Тривають роботи з підготовки до нового опалювального періоду, проводиться технічний огляд котлів та обладнання, ремонт мереж теплопостачання.
 
ОСВІТА. 31 травня провели щорічний фестиваль творчо-обдарованих дітей “Таланти твої, Васильківщино”, на якому були відзначені 240 талановитих дітей нашої громади. Пишаємось здобутками кожної дитини, адже це величезна пророблена робота наставників і їх вихованців для досягнення найвищих результатів і перемог.
 
З 03 червня близько 700 дітей 1-4 класів закладів загальної середньої освіти Васильківської громади розпочали свої канікули в так званих денних таборах. Щодня з 09.00 до 12.00 години протягом 2-х тижнів для них організоване дозвілля: гуртки за творчими напрямами, спортивні змагання, майстер-класи, консультативні предметні заняття тощо.
 
НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ. На вихідних, в зв’язку з негодою, були повалені дерева в селах громади Яцьки та Тростинка, що спричинило відключення електроенергії в цих населених пунктах. Протягом доби були оперативно проведені ремонтні роботи з ліквідації наслідків негоди та відновлено електропостачання.
 
ВІДВІДАЛИ ВЕЛИКІ РОДИНИ. 31 травня разом з губернатором Київщини Русланом Кравченко завітали до дитячого будинку сімейного типу Уманських з Херсонщини, який був збудований за підтримки Фундації Олени Зеленської. Нині вони виховують 7 неповнолітніх дітей, а згодом до родини приєднається ще 3 діток. До війни родина Уманських проживала в Новій Каховці, з початком війни вони потрапили під окупацію на довгих 8 місяців. Але їм вдалось виїхати в більш безпечне місто, а саме до нашої громади, де спільною працею ми змогли створити всі умови для комфортного і безпечного проживання цій сім’ї.
Також відвідали з колегами багатодітну родину Салманованих. В цій сім’ї завжди панує повага, любов і турбота, що особливо потрібно для дитячих сердець.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі