відбулася щотижнева апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, старостами, представниками поліції, ДСНС та громадських організацій.

Поліція. За повідомленням керівника Васильківського відділу поліції, за минулий тиждень зареєстровано 274 заяв та повідомлень, з них внесено до ЄРДР – 20, виявлено 8 фактів незаконного обігу наркотиків, складено 9 протоколів за керування автомобілем у станні сп’яніння, 5 – домашнє насильство.
Освіта. Добігає свого завершення навчальний рік 2023-2024, заклади освіти громади готуються до проведення свята останнього дзвоника.
Комунальне господарство. Проводяться роботи з ямкового ремонту доріг. Щоденно відбувається прибирання вулиць міста та селищ громади, місць масового відпочинку, парків, скверів, тротуарів, територій зупинок громадського транспорту, здійснюється вивіз побутових відходів.
За минулий тижднь ліквідовано 4 пориви на дільниці водопостачання та водовідведення.
До Дня захисту дітей структурними підрозділами міської ради готується проведення майстер класів, виставок та конкурсів для наших діток.
Також обговорені такі важливі питання життєдіяльності громади: медицини, соціальної сфери, економіки, житлово-комунальної сфери, заходів з благоустрою територій та проблемні питання в старостинських округах.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі