УВАГА, КОНКУРС!

Written on . Posted in Конкурс

В Україні, з нагоди відзначення Дня охорони праці, в 2024 році започатковано проведення онлайн конкурсу «Мистецтво, що рятує життя», участь у якому можуть брати всі бажаючі без обмеження за віком зайнятістю та місцем проживання.
Регіональний етап конкурсу триватиме до 25 червня.
????До участі у конкурсі приймаються будь-які візуальні матеріали та зображення на теми охорони праці, здорового робочого місця, безпечного виконання робіт, зокрема:
– постери чи інформаційні плакати, створені вручну або за допомогою програмного забезпечення;
– художні фото, колажі чи зображення, створені на основі фото;
– малюнки, виконані вручну на будь-якому матеріалі і в будь-якій техніці малювання;
– відеоролики (мультиплікаційні, документальні, художні).
✔️Цього року тема буде зосереджена на дослідженні впливу зміни клімату на безпеку та здоров’я працівників на роботі.

????Для участі у конкурсі учасники особисто реєструються на порталі «Мистецтво безпеки праці» https://theartofsafety.dsp.gov.ua/ та завантажують свої роботи у форматі jpg, jpeg або png.
Одночасно із надсиланням робіт учасниками (за бажанням) може надаватися згода на продаж їх творів (в електронному вигляді) через аукціон з подальшим направленням коштів на
потреби Збройних Сил України.
У разі, якщо учасник є неповнолітнім, до заявки долучається згода одного з батьків. Наявність згоди одного з батьків є обов’язковою. Її відсутність є підставою для відмови у прийнятті роботи до конкурсу. У такому випадку робота повертається авторові обласним журі із відповідним повідомленням.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі