Відбулися апаратна нарада та чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради.

Written on . Posted in Міський голова, нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, старостами, представниками відділу ДСНС та громадських організацій. На початку вшанували пам’ять ????Героя ПЕТРОВСЬКОГО Андрія Валерійовича та вручили родині загиблого захисника державну нагороду орден “За Мужність” ІІІ ст. (посмертно), який віддав своє життя за Україну???????? і загинув 15 вересня 2023 року. ????Світла і вічна пам’ять нашому захисникові, родині щирі співчуття. Ми завжди пам’ятатимемо, якою ціною нам дається Перемога…
В ході наради обговорили виконання доручень та спланували заходи на поточний робочий тиждень.
БЛАГОУСТРІЙ. Продовжуються роботи з проведення поточного ямкового ремонту доріг. Першочергова увага приділяється облаштуванню аварійно-небезпечних ділянок. Ремонт доріг в повному обсязі по всій громаді в цьому році, на жаль, виконати не має можливості через значну обмеженість коштів в бюджеті.
ОСВІТА. Протягом 16-17 травня було проведено та підведено підсумки Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Дякуємо всім учасникам, які показали чудові результати і знання з історії, пройшли змагання з домедичної підготовки, орієнтування на місцевості, військових дисциплін, фізкультури, наставникам за підготовку команд і організаторам за проведення на високому рівні гри. 31 травня закінчується навчальний рік. У закладах загальної середньої освіти з 03 по 14 червня будуть працювати пришкільні денні табори без харчування з 09:00 до 12:00 години. Інформацію щодо роботи таборів можна отримати в управлінні освіти або безпосередньо у керівників закладу освіти.
СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ. Основна увага приділяється родинам мобілізованих, поранених, загиблих чи безвісти зниклих військовослужбовців.
СПОРТ. 18 травня у Василькові відбувся Чемпіонат Київської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2012 – 2013 року народження. В змаганнях взяли участь більш як 180 учасників з багатьох міст Київщини, в тому числі і наші васильківські дзюдоїсти. Дякуємо тренерам за підготовку спортивної молоді, а вихованцям подальших перемог.

Після закінчення наради Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради. Першочергово були підтримані питання:
✔️надання матеріальної допомоги громадянам, які призвані на військову службу по загальні мобілізації до лав Збройних Сил України;
✔️надання щомісячної матеріальної допомоги для придбання необхідних медичних препаратів для проходження курсу гемодіалізу.
Також були розглянуті інші питання, а саме: культурного дозвілля, житлові, внесення змін до рішень міської ради, інші.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі