Про початок роботи над проектом місцевого плану управління відходами Васильківської міської територіальної громади

Written on . Posted in Оголошення, УЖКГББ

На виконання вимог Закону України «Про управління відходами», Порядку розроблення, погодження та затвердження місцевих планів управління відходами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  05.09.2023 №947, інформуємо про початок роботи над проектом місцевого плану управління відходами на території Васильківської міської територіальної громади.

Управління житлово – комунального господарства, будівництва та благоустрою Васильківської міської ради (далі – Управління) розпочинає роботу над проектом місцевого плану управління відходами Васильківської міської територіальної громади та утворює робочу групу для підготовки пропозицій до проекту плану та узгодження пропозицій до них.

Місцевий план управління відходами (далі – місцевий план) – документ державного планування, що містить комплекс взаємозв’язаних завдань і заходів, узгоджених за строками та ресурсним забезпеченням з усіма заінтересованими виконавцями, спрямованих на забезпечення сталого управління відходами в населених пунктах в межах території територіальної громади з урахуванням принципів співробітництва органів місцевого самоврядування, сформованих на підставі оцінки поточного стану сфери управління відходами та вже розроблених моделей.

Розробником місцевого плану є виконавчий орган міської ради – Управління. Учасниками робочої групи можуть бути представники суб’єктів господарювання, закладів освіти, підприємств, установ та організацій.

Подання пропозицій до проекту місцевого плану управління відходам Васильківської міської територіальної громади (у довільній формі) та заявок на долучення до робочої групи надсилати на адресу Управління: 08606, м. Васильків, вул. Соборна, 56, електронна пошта – ugkgbbvasl@ukr.net.

Пропозиції приймаються у письмовому вигляді з обгрунтуванням.

Строк подання пропозицій до місцевого плану управління відходами Васильківської міської територіальної громади та заявок на долучення до робочої групи впродовж 30 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі