відбулася щотижнева апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, старостами, представниками відділу ДСНС, поліції та громадських організацій.

МЕДИЦИНА. За інформацією головних лікарів на сьогодні відділення лікарні переповнені хворими на серцеві захворювання. Живемо у такий складний час, що наша нервова система не витримує таких навантажень. Тому, намагайтесь завчасно звертатись до лікарів, не займайтесь самолікуванням, це збереже здоров’я і життя Вам і членам ваших родин. Ще одне вкрай заразне захворювання дихальних шляхів, викликане бактерією – це кашлюк. Кашлюк “дуже заразний” і особливо небезпечний для немовлят та маленьких дітей. Він легко поширюється від людини до людини, головним чином повітряно-крапельним шляхом при кашлі чи чханні. Щоб убезпечитись від хвороби, робіть щеплення, треба захищати дітей від інфекцій. Зараз триває тиждень імунізації, не зволікайте.
БЛАГОУСТРІЙ. Продовжуються роботи з благоустрою територій громади, триває озеленення парків, скверів, клумб. Хочу звернути увагу тих жителів громади, які періодично “позичають” висаджені нашими комунальниками квіти. Поважайте працю людей, які працюють, щоб в громаді було красиво і затишно, навіть у війну. І не думайте, що ваше нахабство ніхто не бачить, камери все фіксують.
ОСВІТА. Травень – останній навчальний місяць, в усіх закладах загальної середньої освіти 31 травня відбудеться останній дзвінок. Протягом цього робочого тижня пройдуть традиційні благодійні ярмарки для допомоги нашим захисникам. Васильківський міський голова Наталія Баласинович подякувала дітям, педагогічним колективам, батькам за підтримку і активну громадянську позицію. 
КУЛЬТУРА. В суботу відбувся V ювілейний обласний Фестиваль народної хореографії «Танець – душа народу». Велика кількість творчих колективів, неймовірні танцювальні композиції, грація учасників – все це створило святковий настрій та додало позитивних емоцій, навіть попри повітряну тривогу. 
Також обговорили питання по іншим основним сферах забезпечення життєдіяльності жителів громади (соціальний захист, надання адміністративних послуг та інше).
За результатами апаратної наради було надано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів міської ради в межах їх компетенції.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі