Повідомлення про намір встановити тарифи на послугу з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Written on . Posted in Тарифи

Інформація до відома споживачів КЖЕП Васильківської міської ради «КОДАКІВСЬКЕ»!

Повідомлення про намір встановити тарифи на послугу з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, для всіх категорій споживачів .

Відповідно до Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення»,  «Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», затвердженого постановою КМУ від 01.06.2011 № 869 (в редакції постанов КМУ від 03.04.2019 р. № 291) КЖЕП Васильківської міської ради «КОДАКІВСЬКЕ» повідомляє про наміри встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення  для всіх категорій споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Станом на сьогоднішній день на підприємстві діють тарифи,  встановлені рішенням Кодаківської сільської ради Васильківського району Київської області п’ятдесятої сесії VII скликання від 24.12.2019 №4-50/2019 , а саме:

  • тарифи на послуги з централізованого водопостачання за 1 куб.м.(по лічильнику) – 15,53 грн;
  • тарифи на послугу з централізованого водовідведення за 1 куб.м. (по лічильнику) – 13,99 грн.

Діючі тарифи не відшкодовують фактичні витрати підприємства у зв’язку зі зростанням основних складових тарифу (мінімальна заробітна плата, вартість електроенергії, паливно – мастильних матеріалів та інших витрат підприємства).

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України від 12.09.2018 №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», з метою безперебійної роботи із забезпечення споживачів послугами з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, підприємством було виконано проектний розрахунок тарифу на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Проектний розмір на централізоване водопостачання споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання – 56,43 грн з  1 куб. м.  (з ПДВ), 43,03 грн т(без ПДВ) на централізоване водовідведення, споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водовідведення – 26,59 грн за 1 куб. м. (з ПДВ), 22,18 грн. за 1 куб. м. (без ПДВ).

Планова повна собівартість послуг централізованого водопостачання складає 987,986 тис. грн. в т.ч. витрати на електроенергію 182,52 тис. грн. (питома вага  18%), витрати на оплату праці – 369,48 тис. грн. (37%), нарахування на зарплату – 81,29 тис. грн. (8%), витрати пов’язані зі сплатою податків, зборів та інших передбачених законодавством обов’язкових платежів 100,0 тис. грн. (10%), витрати на матеріали і інші послуги сторонніх організацій (ПММ, матеріали і послуги для технічного обслуговування і ремонту основних засобів,  послуги сторонніх організацій (аналізи, розрахунково – касове обслуговування та інш.) – 254,7 тис. грн. (27%).

План реалізації послуги централізованого водопостачання складає 22,0 тис. м. куб., в тому числі населення – 19,2 тис.м.куб.; бюджет – 1,8 тис.м.куб. План реалізації послуги з централізованого водовідведення складає 22,0 тис. м. куб., в тому числі населення – 19,2 тис.м.куб.; бюджет – 1,8 тис.м.куб.

При розрахунку витрат на оплату праці враховані мінімальні соціальні гарантії встановлені державою (мінімальна заробітна плата 80000 грн та прожитковий мінімуму для працездатних осіб – 3028,0 грн.).

Встановлення економічно обґрунтованих тарифів дозволить комунальному підприємству КП «ККП м. Василькова» забезпечити безперебійну роботу із забезпечення споживачів послугами з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Механізм встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для підприємств, діяльність яких регулюється на місцевому рівні, визначено Порядком, затвердженим постановою КМУ «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово- комунальні послуги» від 01.06.2011 №869 (у редакції постанови КМУ від 03.04.2019 № 291).

Порядком встановлено вимоги до розрахунку тарифів на вказані послуги та передбачено можливість формування окремих тарифів на  послуги :

-для споживачів, які є суб’єктами  господарювання у сфері надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.

-для споживачів, які не є суб’єктами  господарювання у сфері надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.

(це фізичні чи юридичні особи, які отримують, або мають намір отримати послугу з централізованого водопостачання та водовідведення.)

Іншої диференціації тарифів за категоріями споживачів не передбачено. Порядок не передбачає можливості формування тарифів за окремими категоріями (населення, бюджетні установи,інші споживачі) чи в розрізі  населених пунктів, де надаються відповідні послуги одним підприємством.

Враховуючи вищезазначене, пропонується встановити тарифи:

  • тариф на послугу з централізованого водопостачання:

56,43 грн за 1 куб. м. (з ПДВ);    47,03 грн. за 1 куб.м. (без ПДВ);

  • тариф на послугу з централізованого водовідведення:

26,59 грн. за 1 куб.м. (З ПДВ);    22.16 грн. за 1 куб.м. (без ПДВ).

Зауваження та пропозиції споживачів щодо прогнозних тарифів приймаються у письмовому та/або електронному вигляді у термін з 25.04.2024 по 01.05.2024 включно за адресою: пл. Свободи, 1, с. Кодаки, Обухівський район, Київська область; тел../факс: (04571) 3-94-32 або на електронну адресу: kodakikzep@gmail.com.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі