Апаратна нарада

Written on . Posted in Міський голова, нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, старостами, представниками відділу ДСНС та громадських організацій. В ході наради було підсумовано виконання доручень та сплановано заходи відповідно по кожній галузі.
МЕДИЦИНА. Завершились виїзні огляди лікарями-гінекологами по селам Васильківської громади. Такі медичні проєкти постійно будуть діяти, адже це дає змогу кожному жителю наших населених пунктів пройти безкоштовно медичний огляд фахівцями, виявити на ранніх стадіях захворювання або навпаки, дізнатись, що здоров’я в нормі. Сьогодні дуже важливо слідкувати за своїм здоров’ям і не відкладати “на потім” візит до лікаря. Бережіть себе – зазначила міський голова.
БЛАГОУСТРІЙ. Погодні умови змінили плани комунальників щодо продовження робіт, але всі заходи, відповідно до плану двомісячника з благоустрою, будуть виконані.

ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО. Звертаємось до жителів громади НЕ ЗАМОВЧУВАТИ випадки домашнього насильства. Якщо це відбувається у вашій родині, чи ви знаєте про такі випадки від знайомих, сусідів, можливо дітки вдома розповідають про своїх однокласників, обов’язково звертайтесь до поліції, на гарячу лінію міського голови. Надаючи проблемі розголосу, ви даєте можливість іншим людям захистити вас та показуєте кривднику, що у його дій є наслідки.
Також були обговорені питання по основних сферах забезпечення життєдіяльності жителів громади (освіта, культура, соціальний захист, надання адміністративних послуг та інше).
За результатами апаратної наради міський голова Наталія Баласинович надала відповідні доручення керівникам структурних підрозділів міської ради в межах їх компетенції.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі