Інформація для державних органів та органів місцевого самоврядування про державні програми фінансової підтримки роботодавців, які облаштовують місця для ветеранів війни з інвалідністю

Written on . Posted in соціальний захист

Суть Програми полягає в працевлаштуванні людини з інвалідністю ветеранів війни І
або П групи та облаштуванні для неї робочого місця. Після цього роботодавець може
подати заяву про надання йому компенсації витрат за облаштування такого робочого
місця.Розмір компенсації такого облаштування для працівника 1 групи інвалідності не може перевищувати 15 мінімальних заробітних плат (встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому приймається таке рішення) та становить наразі 106,5 тис.грн, для працівника з П групою інвалідністю – 10 мінімальних заробітних плат та становить наразі 71 тис.грн. Будь-які вимоги до мінімального розміру компенсації не встановлено.
Облаштування робочого місця – це комплекс заходів та засобів, вжитих роботодавцем для адаптації та розумного пристосування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю згідно з документом, в якому визначена така рекомендація, з урахуванням потреби такої особи.
Для отримання компенсації роботодавець подає до центру зайнятості розташованого за місцем провадження діяльності роботодавця, заяву щодо надання компенсації за формою, визначеною додатком 2 Порядку №893.
Інформаційно-презентаційні матеріали щодо отримання компенсацій роботодавцями за
облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю розміщені у вільному доступі на
Інтернет – ресурсі Державної служби зайнятості у рубриці «РОБОТОДАВЦЯМ» за
посиланням: https://www.dcz.gov.ua/.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі