Відбулася щотижнева апаратна нарада

Written on . Posted in Без категорії

Маємо завжди пам’ятати, якою ціною нам дається Перемога…
Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, старостами, представниками громадських організацій. На початку наради вшанували пам’ять Героя Мазуренка Олексія Вікторовича та вручили родині загиблого захисника державну нагороду орден “За Мужність” ІІІ ст. (посмертно). За життя Олексій був радісним, завжди усміхненим, найдорожчим сином, коханим чоловіком і улюбленим батьком. На війні був взірцем мужності для своїх побратимів. Жодна відзнака та слова підтримки не повернуть рідну і дорогу людину. Ми завжди будемо пам’ятати всіх наших захисників, які віддали свої життя за вільне і щасливе майбутнє України.

Керівники структурних підрозділів прозвітували про стан виконання доручень минулого робочого тижня та спланували заходи на поточний робочий тиждень. По місту розпочався ремонт асфальтного покриття, роботи вже проведено по вулицям Шевченка, Грушевського, Сагайдачного, Покровська. Продовжуються заходи з благоустрою на всій території Васильківської громади. Ще раз звертаюсь до власників закладів торгівлі, підприємств, установ та організацій всіх форм власності також провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих і закріплених за вами території. Долучіться до весняного двомісячника благоустрою. Не будьте осторонь проблеми чистоти та благоустрою – наведіть лад на прилеглих та закріплених за вами територіях.
Також обговорили питання по основних сферах забезпечення життєдіяльності жителів громади (освіта, культура, медицина, соціальний захист, надання адміністративних послуг та інше).
За результатами апаратної наради було надано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів міської ради в межах їх компетенції.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі