«Ти як?»: У Київській ОВА відбувся другий тренінг для журналістів та комунікаційників громад

Written on . Posted in КОДА

Київська ОВА спільно із регіональним координатором Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» продовжує цикл тренінгів для працівників медіа та комунікаційних підрозділів громад.

10 квітня для них був організований тренінг «Як медіа працювати з темою психічного здоров‘я». Навчання провела журналістка, комунікаційна менеджерка проєкту «Психічне здоров‘я для України (MH4U)» Маргарита Тулуп.

Учасники обговорили алгоритми пошуку тем, джерел та експертів для комунікацій, важливі базові правила та практичні прийоми роботи під час інтерв’ю з людьми, які пережили травматичні події. Також йшлося про використання термінології при висвітленні чутливих теми.

Під час заходу регіональний координатор Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Юлія Казакова презентувала програму, ініційовану першою леді Оленою Зеленською, та розповіла про її заходи на національному, обласному та територіальних рівнях.

«Грамотно побудована комунікація матиме той ефект, на який ми очікуємо. А саме поліпшення ментального здоров’я населення та вміння впоратися зі стресом. Якраз комунікаційники перебувають на першій лінії контакту із людьми. Тому важливо максимально допомогти їм бути обізнаними та готовими до комунікації», – підкреслила Юлія Казакова.

Нагадаємо, в області реалізується проєкт «Ментальне здоров’я: нейромережа Київщини», який є невід’ємною складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я.

Комунікаційна кампанія Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» реалізується завдяки підтримці USAID в межах проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я».

Раніше для комунікаційників та журналістів громад пройшов тренінг з вивчення методик психологічної самодопомоги і підтримки оточуючих під час стресових подій і війни.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі