Відбулася щотижнева апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, старостами, представниками ДСНС, відділу поліції та громадських організацій. У ході наради керівники прозвітували про ситуації в підпорядкованих структурах та хід виконання завдань, доручених на попередніх засіданнях.

  • ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО. З 29 березня на території Васильківської громади розпочався двомісячник з благоустрою. Просимо всі організації, підприємства, фізичні особи-підприємці долучитись до заходів з благоустрою та привести в порядок свої території, паркани і фасади в належний стан, провести озеленення прилеглих територій. Управляючим компаніям провести благоустрій прибудинкових територій, старостам розпочати роботи з прибирання на території старостинських округів.
  • МЕДИЦИНА. За період 2023 року в акушерському відділенні Васильківської лікарні народилось 280 малюків. Починаючи з 8 квітня в селах нашої громади будуть проводитись виїзні огляди лікарем-гінекологом. Окремо буде надано публікацію про графіки в кожному населеному пункті. Слідкуйте за інформацією.
  • ОСВІТА. В усіх закладах середньої загальної освіти відновився навчальний процес після весняних канікул. Розпочалася підготовка до проведення військово-патріотичної гри “Сокіл (Джура)”.
  • ПОЛІЦІЯ. За повідомленням керівника Васильківського відділу поліції, за минулий тиждень надійшло 280 заяв і повідомлень, з них внесено до ЄРДР – 28. Із вказаних кримінальних правопорушень виявлено та задокументовано 1 факт незаконного зберігання наркотичних речовин. Складено 79 адміністративних матеріалів, з яких керування транспортним засобом в стані сп’яніння – 4 протоколи. Також, із зареєстрованих до ЄРДР внесено: шахрайство -1, крадіжки – 17, ДТП з травмованими – 1, підроблення документів – 4 та інші.
  • ДСНС. Шановні жителі громади. Нагадуємо про заборону спалювання сухої рослинності. За такі дії загрожують штрафи та кримінальна відповідальність. 1.За спалювання стерні, луків, пасовищ, рослинності чи її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях у населених пунктах:
– від 180 до 360 неоподатковуваних мінімумів доходів (3 060 – 6 120 грн) – для громадян;
– від 900 до 1260 неоподатковуваних мінімумів (15 300 – 21 420 грн) – для посадових осіб.
2. За ті ж дії на територіях і об’єктах природно-заповідного фонду:
– від 360 до 720 неоподатковуваних мінімумів (6 120 – 12 240 грн) – для громадян;
– від 1260 до 1800 неоподатковуваних мінімумів (21 420 – 30 600 грн) – для посадових осіб.
Є і кримінальна відповідальність: за ґрати можна потрапити на термін до 10 років. Це передбачено ст. 245 Кримінального кодексу України.
Так, за знищення чи пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, уздовж залізниць, стерні, сухих трав, рослинності на землях сільськогосподарського призначення загрожує:
– штраф від 5400 до 9000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (91 800 – 153 000 грн);
– або обмеження волі на строк від 2 до 5 років;
– або позбавлення волі на той самий строк.
За такі ж дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин чи інші тяжкі наслідки, палія можуть відправити до в’язниці на строк від 5 до 10 років.
  • БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ. На засіданні Ради безбар’єрності було представлено проєкт «Гайд безбар’єрних подій». Це новий розділ Довідника безбар’єрності, адже щодня все більше з’являється нових життєво важливих запитань: як взаємодіяти під час стресу, куди звертатися людям з інвалідністю, як взагалі підтримати одне одного, не спричинивши додаткової травми? Сьогодні дуже гостро стоїть питання доступності та комфорту життя для ветеранів війни, інвалідів війни. Тому, важливо зробити простір і можливості більш доступними для них.
По завершенню наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи та скоординовано роботу на поточний період.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі