відбулася щотижнева апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія БАЛАСИНОВИЧ провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, старостами, представниками відділу поліції та громадських організацій.

У ході наради керівники прозвітували про ситуації в підпорядкованих структурах та хід виконання завдань, доручених на попередніх засіданнях.
ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО. З 25 березня розпочався двомісячник з благоустрою. Всі організації, підприємства, фізичні особи-підприємці просимо долучитись до заходів з благоустрою та привести в порядок свої території і фасади.
МЕДИЦИНА. У Васильківській лікарні успішно проводяться процедури з тромболітичної терапії (тромболізис). Це лікування, направлене на розчинення тромбу всередині судини. Таке лікування не тільки уповільнює появу “пробок” в кровоносних судинах, але й повністю їх ліквідовує.
ОСВІТА. В усіх закладах середньої загальної освіти з 25 березня розпочалися весняні канікули, заклади дошкільної освіти працюють в плановому режимі. Минулого тижня відбулися змагання зі спортивного орієнтування і закінчився ІІ територіальний етап всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч. До змагань у ІІІ районному турі вийшли 6 команд. 
ПОЛІЦІЯ. За повідомленням керівника Васильківського відділу поліції, за минулий тиждень надійшло 218 заяв і повідомлень, з них внесено до ЄРДР – 20 (шахрайство – 6, зберігання наркотиків – 2, крадіжки – 2, протидія насильства – 4 та інші). Ще раз звертаю увагу громадян щодо дописів у соцмережах про надання нібито якихось допомог від благодійних фондів і організацій. Це ШАХРАЇ. Ніколи не переходьте за посиланнями в тих публікаціях!
БЕЗПЕКА. Шановні жителі громади. Сьогодні зранку всі побачили, наскільки підступним може бути ворог. Тому, не нехтуйте сповіщеннями про тривогу, завчасно дбайте про свою безпеку, про безпечне перебування ваших дітей під час повітряних тривог, особливо під час канікул, коли вони перебувають вдома. Розслаблятися не треба, це спасе ваше життя і життя ваших рідних.
По завершенню наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи та скоординовано роботу на поточний період.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі