відбулася апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

18 березня 2024 року відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, старостами, представниками відділу поліції та громадських організацій. У ході наради керівники прозвітували про ситуації в підпорядкованих структурах та хід виконання завдань, доручених на попередніх засіданнях.

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО. Продовжуються роботи з благоустрою на території громади, проведені обстеження дорожнього покриття, роботи з ліквідації ямковості першочергово будуть проведені на центральних вулицях та на тих ділянках доріг, що не­суть най­більшу заг­ро­зу учас­ни­кам до­рожнього ру­ху.
СПОРТ. Є багато спортивних перемог на рівні України і області. Хочеться відзначити наших юних спортсменів з панкратіону та грепплінгу. 14-17 березня в місті Одеса відбувся чемпіонат України з грепплінгу. Капелюшна Анастасія посіла ІІ місце у ваговій категорії 44 кг. Цей чемпіонат України був відбірковим. Тепер Анастасія готується до чемпіонату Європи. Вітаємо спортсменку та її тренера з чудовим результатом та бажаємо нових спортивних перемог.
ОСВІТА. В усіх закладах середньої загальної освіти з 25 березня розпочнуться весняні канікули. З 14 березня розпочалася реєстрація вступників для участі в національному мультипредметному тесті. Минулого тижня відбулися змагання з черлідингу. Переможцем змагань стала команда Васильківського академічного ліцею “Престиж”. Цього тижня будуть змагатись команди зі спортивного орієнтування.
ПОЛІЦІЯ. За повідомленням керівника Васильківського відділу поліції Бойка Миколи Олександровича, за минулий тиждень надійшло 250 заяв, які внесено до ЄРДР. Окрім того, дуже багато звернень жителів щодо шахрайських дій, які здійснюються через групи у соціальних мережах. Звертаємо увагу жителів громади! Ніколи не переходьте за посиланнями в тих публікаціях, де, начебто, обіцяють грошові допомоги та виплати від фондів, організацій, в тому числі і міжнародних. Активізація у соцмережах таких псевдо повідомлень призводить до опустошіння ваших рахунків, а також використання ваших особистих даних.
По завершенню наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи та скоординовано роботу на поточний період.
 
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі