Апаратна нарада.

Written on . Posted in Міський голова, нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, старостами, представниками відділу поліції та громадських організацій.
На початку наради відзначили за вагомі спортивні досягнення, а саме І місце у Відкритому Чемпіонаті Київської області з дзюдо серед кадетів до 18 років та гідне представлення Васильківської громади в обласних змаганнях вихованця відділення дзюдо Васильківської ДЮСШ АВАКЯНА Валерія Оганесовича. Бажаємо нових перемог.
У ході наради керівники прозвітували про ситуації в підпорядкованих структурах та хід виконання завдань, доручених на попередніх засіданнях.

????ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО. Спланувати заходи з благоустрою на території громади, упорядкувати територію Алеї Слави на центральному кладовищі та в центрі міста, провести обстеження дорожнього покриття, розпочати роботи з впорядкування прибудинкових територій, парків, скверів, приведення до належного стану огорож, зупинок громадського транспорту, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ тощо.
????СПОРТ. Проведено ряд нарад та засідань щодо розвитку спорту, а саме організації роботи секцій та гуртків з нових видів спорту.
????ОСВІТА. В усіх закладах середньої загальної освіти, дошкільних та позашкільних закладах відбулися виховні заходи до відзначення 210-ї річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка. Успішно проходять змагання проєкту Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч» серед учнівської молоді. Минулого тижня відбулися змагання з волейболу серед дівчат. Переможцем змагань стала команда Васильківського академічного ліцею “Успіх”.
????СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ. Триває робота над оновленням соціального паспорту в громаді, а саме збір та аналіз інформації про потреби, проблеми та підтримка у соціальних послугах жителів громади, які її потребують.
????НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ. ДСНС. З настанням теплої весняної погоди на території громади “активізувались” палії…☝️Нагадуємо жителям громади! За самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена як адміністративна так і кримінальна відповідальність.
✍️По завершенню наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи та скоординовано роботу на поточний період.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі