відбулася апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, старостами, представниками відділу поліції та громадських організацій.

У ході наради керівники прозвітували про ситуації в підпорядкованих структурах та хід виконання завдань, доручених на попередніх засіданнях. Головними напрямками залишаються: соціально-економічний розвиток, освіта, медична галузь, розширення партнерських зв’язків та міжнародна співпраця.
КОМУНАЛЬНІ БУДНІ. Мережа водопостачання (ліквідація поривів та проведення робіт на аварійних ділянках). Ремонт доріг (проводиться ліквідація вибоїн холодним асфальтом). Благоустрій (розпочати роботи з впорядкування прибудинкових територій, парків, скверів, приведення до належного стану огорож, зупинок громадського транспорту, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ тощо).
СПОРТ. Маємо гарні результати і досягнення тренерів і юних спортсменів відділення панкратіону, яке було відкрито в с. Тростинка наприкінці 2022 року. Троє вихованців їдуть на Чемпіонат України з цього виду спорту.
ОСВІТА. Всі заклади освіти працюють у звичайному режимі. Успішно проходять змагання проєкту Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч» серед учнівської молоді.
По завершенню наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи та скоординовано роботу на поточний період.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі