20 лютого ми вшановуємо День Героїв Небесної Сотні

Written on . Posted in Вшанування

День Героїв Небесної Сотні покликаний увічнити людську, громадянську та національну відвагу й самовідданість, силу духу та стійкість громадян, завдяки яким  змінено  перебіг  історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Цьогоріч  уже вдесяте в умовах війни з російською федерацією, що спричинила десятки тисяч жертв, Україна вшановуватиме пам’ять Героїв Небесної Сотні – перших загиблих за те, щоб Україна не зникла з мапи світу.

20 лютого 2014 року розпочалася нинішня російсько-українська війна, сьогодні вже увесь цивілізований світ визнає, що російська зброя була спрямована вперше проти громадян незалежної України не в лютому 2022 року і навіть не навесні 2014 року.

Герої Небесної Сотні є прикладом істинного патріотизму та мають своє яскраве продовження в героїчних вчинках захисників України, які нині відстоюють її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність; як під час подій Революції Гідності, так і сьогодні  виборюють свободу України.

Вічна пам‘ять і слава Героям Небесної Сотні та всім, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі