Апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Секретар міської ради Богдан Шевчук провів нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, старостами, представниками громадських організацій.
На початку наради відбулося відзначення спортивної молоді громади за значні спортивні успіхи у легкій атлетиці Міжнародного та всеукраїнського рівнів. Вітали Павлюка Івана, який став Чемпіоном України та Волкову Анастасію, а також їхнього спортивного наставника Гулевича Сергія Анатолійовича. Бажаємо нових перемог.

????ОСВІТА. Завершились змагання з баскетболу в рамках всеукраїнського спортивного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». На цьому тижні розпочинаються змагання з футзалу. До участі зареєструвалось 11 команд закладів загальної середньої освіти Васильківської міської ради.
????МЕДИЦИНА. У Васильківській громаді фіксується зменшення кількості захворювань на гострі респіраторні вірусні інфекції.
????ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ. Минулий тиждень в громаді пройшов без надзвичайних ситуацій. Проводиться роз’яснювальна робота серед населення громади щодо запобігання виникненню пожеж та загибелі людей на них, а також на водоймах на території Васильківської територіальної громади
????КОМУНАЛЬНІ БУДНІ. Минулого тижня проводилась ліквідація вибоїн холодним асфальтом. Ремонтні роботи холодним асфальтом є протиаварійними і тимчасовими. Наразі погодні умови дозволяють використовувати лише такий спосіб ремонту.
????СПОРТ. 17 лютого відбувся відбірковий чемпіонат області з дзюдо. У змаганнях взяли участь понад 80 учасників з міст Біла Церква, Згурівка, Славутич, Буча, Коцюбинське, Яготин, Васильків.
????СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ. Нагадуємо, в березні припиняються виплати на допомогу ВПО. Право на допомогу матимуть лише визначені категорії громадян. За додатковим роз”ясненням звертатись за номером телефону (04571) 24893 – управління соціального захисту населення Васильківської міської ради.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі