Оголошення

Written on . Posted in Архітектура, Оголошення

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.18 постанови Кабінету міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», рішення Васильківської міської ради Київської області від 02 грудня 2022 року № 12-14п/ч-VIII та завдання на розроблення детального плану території від 07.07.2023 № 09-05/22/2, у  зв’язку з настанням непереборних  обставин,  що  унеможливлюють проведення громадських слухань, а саме: оголошення повітряної тривоги та її наслідками виконавчий комітет Васильківської міської ради повідомляє про перенесення громадських слухань обговорення детального плану території «Формування території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (на приватній земельній ділянці кадастровий номер 3221480500:05:005:0073) в Великобугаївському с.о. Васильківської міської ради Обухівського району Київської області».

Строк громадських обговорень проєкту містобудівної документації продовжується до дати проведення громадських слухань (включно).

Інформацію щодо проведення громадських слухань буде оприлюднено додатково відповідно до вимог Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555.

Ознайомитись із проектом документа державного планування, звітом про СЕО та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна:

  • на офіційному веб-сайті Васильківської міської ради Обухівського району Київської області – https://vasylkivrada.gov.ua/;
  • в приміщенні управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради Обухівського району Київської області, за адресою:08601, Київська область, м. Васильків, вул. Покровська, 4;
  • в Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки.

Зауваження та пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються в письмовому вигляді до управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради та на електронну пошту: umakri@ukr.net.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі