Відбулася щотижнева апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Секретар міської ради Богдан Шевчук провів нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, старостами, представниками поліції та громадських організацій. На порядку денному – виконання доручень та планування роботи на поточний тиждень.
ОСВІТА. Завершились змагання з волейболу в рамках всеукраїнського спортивного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». На цьому тижні будуть проходити змагання з баскетболу. З 1 березня розпочнеться реєстрація на НМТ (національні мультипредметні тести).

МЕДИЦИНА. ГРВІ, на жаль, несуть в собі ускладнення на організм людей. Наразі, інфекційне відділення лікарні переповнене хворими, які, внаслідок перенесеної хвороби, мають тяжкі перебіги, а саме пневмонію. Бережіть себе, та вчасно звертайтесь до лікарів. Не займайтесь самолікуванням.
ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ. В зв’язку з погодними умовами, на території громади є часткові підтоплення домоволодінь. Всі звернення жителів оперативно опрацьовуються та проводяться відповідні заходи.
УПРАВЛЯЮЧІ КОМПАНІЇ. Проводяться обстеження дахів відповідно до звернень жителів багатоповерхівок. Як тільки дозволять погодні умови, розпочнуться ремонтні роботи. Також, знову зафіксовано випадок вандалізму, а саме пошкодження майна в одному з укриттів по вулиці Декабристів. Згідно вимог, укриття мають бути відкритті цілодобово, незалежно від того, чи є повітряна небезпека. Але, на жаль, знаходяться такі, яким не важлива безпека себе та інших, а також праця людей, які створили всі умови для безпечного перебування громадян під час ворожих атак. 2 роки війни наших людей нічому не навчили. Звичайно, будуть прийняті всі міри, щоб в подальшому такого не траплялось.
СПОРТ. В суботу відбулися обласні змагання з панкратіону та грепплінгу за участі понад 260 учасників з різних міст Київщини, а саме: м. Васильків, м. Фастів, м. Біла Церква, м. Миронівка, м. Київ.
СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ. Важлива інформація для внутрішньо переміщених осіб. З березня припиняються виплати на допомогу. Право на допомогу матимуть лише визначені категорії громадян. За додатковим роз”ясненням звертатись за номером телефону (04571) 24893 – управління соціального захисту населення Васильківської міської ради.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі