ОПИТУВАННЯ СЕРЕД ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ

Written on . Posted in Економіка

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою реалізації державної регуляторної політики на території Київської області Департамент економіки Київської обласної державної адміністрації повідомляє наступне.

Із початку 2023 року Уряд України розпочав масовий перегляд регуляторних інструментів для бізнесу. Мета – максимально спростити дозвільні процедури та полегшити життя підприємцям. Спеціально для цього була створена Міжвідомча робоча група з дерегуляції під керівництвом Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економіки України Юлії Свириденко та Віце-прем’єр-міністра з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

В рамках ініціативи Міністерства економіки України з дерегуляції господарської діяльності, Міжвідомча робоча група з питань прискореного перегляду інструментів державного регулювання господарської діяльності проводить опитування, спрямоване на збір даних про вплив регуляторного навантаження на бізнес (дерегуляції господарської діяльності).

Опитування проводиться в рамках проєкту EU4business: SME Policies and Institutions Support (SMEPIS), що реалізується Ecorys у консорціумі з GIZ, BRDO та Civita.

Заходи в рамках урядової ініціативи дерегуляції господарської діяльності передбачають:

  1. допомога бізнесу під час війни;
  2. усунення барʼєрів для підприємців у різних сферах діяльності;
  3. спрощення вимог для створення та ведення бізнесу;
  4. створення рівних та зрозумілих умов ведення господарської діяльності для всіх суб’єктів;
  5. подолання корупції шляхом цифровізації.

Інформація, отримана за результатами опитування, дасть можливість зрозуміти фінансове та часове навантаження на бізнес для виконання різних регуляторних вимог, під час господарської діяльності, та буде використана для прийняття остаточних рішень щодо скасування таких вимог, їх оптимізації (зокрема оцифрування) тощо.

Детальніше про заходи з дерегуляції https://deregulation.me.gov.ua.

Анкета опитування за посиланням: https://deregulation.online/.

Опитування займе близько 15 хвилин часу.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі