апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів

Written on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, старостами, представниками поліції та громадських організацій.

Керівники структурних підрозділів міської ради доповіли про стан виконання справ та доручень.
КОМУНАЛЬНА СФЕРА.
Ямковий ремонт. “Як тільки дозволять погодні умови, одразу розпочнемо роботу по дорогам. Кажу відверто, в цьому році ми однозначно не зможемо здійснити ямковий ремонт усіх вулиць і провулків” – зазначила міський голова.
Працівниками КП “ККП м. Василькова” проводиться робота по перевірці самовільних під’єднань до мережі водопостачання. Фахівці комунального підприємства проводять постійні перевірки для виявлення фактів крадіжок води.
ОСВІТА. Продовжується робота над проєктами з облаштування укриттів в закладах загальної середньої освіти для безпечного перебування школярів та усіх учасників освітнього процесу.
Розпочинається Територіальний етап «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Наші учнівські команди готуються, вже відбулися міські змагання. Метою цього мега спортивного проєкту є максимальне залучення школярів до спорту, можливість їх самовираження, можливість самореалізації, а також формування лідерських якостей у такі складні часи для нашої країни.
МЕДИЦИНА. Зростає кількість жителів громади, хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції, а також збільшилась кількість хворих на серцево-судинні захворювання. Не займайтесь самолікуванням, звертайтесь одразу до сімейних лікарів. Вчасно, значить швидше до одужання.
Минулого тижня камерами відеоспостереження було зафіксовано автомобіль, який вирішив прогулятись парковою зоною р. Стугна. Завдячуючи цілодобову відео спостереженню, дякуючи працівникам муніципальної варти та відділу поліції, водія авто, який був у нетверезому стані, вдалось знайти та притягнути до відповідальності. І так буде з кожним, хто вирішить, що він може порушувати загально прийняті правила громадського порядку.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі