Відбулася апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, комунальних підприємств, управляючих компаній, медичних установ і старост.
Керівники прозвітували про проведену роботу за минулий тиждень та окреслили основні завдання поточного.
Заслухали керівників профільних служб щодо епідеміологічної ситуації із станом захворюваності на скарлатину. За повідомленням Обухівська районна філія ДУ “Київський ОЦКПХ МОЗ” захворюваність залишається контрольованою, всі необхідні рекомендаційні заходи виконуються. Скарлатина – це інфекційне захворювання, яке лікується за допомогою правильно призначених препаратів, які назначає пацієнту лікар. Тому, якщо у вас або у вашої дитини є симптоми хвороби, негайно зверніться до лікаря, не займайтеся самолікуванням.
За інформацією керівників медичних закладів громади, зростає кількість хворих на сезонні захворювання. Важливо зараз проводити імунопрофілактику – більше гуляти на свіжому повітрі, вживати корисну їжу та отримувати позитивні емоції.
КП “ККП м. Василькова” продовжує проводити роботу по перевірці самовільних під’єднань до мережі водопостачання та водовідведення. З метою виявлення порушників проводяться постійні перевірки.

Дошкільні та заклади загальної середньої освіти працюють.
Проведено роз’яснювальну роботу з учнями навчальних закладів громади щодо безпеки в мережі інтернет.
Фіксуються випадки, коли окупанти через інтернет залучають неповнолітніх для збору інформації про важливі об’єкти та спонукають за грошову винагороду їх до інших неправомірних дій. Тому, важливо також, щоб батьки пояснювали дітям, що безпека в інтернеті така ж важлива, як правила безпечної поведінки в реальному житті.
Пройшли перші безкоштовні заняття зі стретчингу та спортивно-бальних танців, які ми запровадили у нас в громаді для всіх бажаючих. Про графік наступних занять повідомимо.
Також обговорили питання житлово-комунального характеру, благоустрою, фінансові та економічні.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі