Written on . Posted in Архітектура

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку з перенесенням громадських слухань щодо обговорення проекту детального плану території «Формування території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (на приватній земельній ділянці кадастровий номер 3221480500:05:005:0073) в Великобугаївському с.о. Васильківської міської ради Обухівського району Київської області», які призначались на 17.01.2024  відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», рішення Васильківської міської ради Київської області від 02 грудня 2022 року № 12-14п/ч-VIII та завдання на розроблення детального плану території від 07.07.2023 № 09-05/22/2 виконавчий комітет Васильківської міської ради повідомляє, що 15.02.2024 о 10:00 в приміщенні Васильківської міської ради за адресою: м. Васильків, вул. Покровська, 4. будуть проведені громадські слухання щодо обговорення проекту детального плану території «Формування території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (на приватній земельній ділянці кадастровий номер 3221480500:05:005:0073) в Великобугаївському с.о. Васильківської міської ради Обухівського району Київської області».

Документація розроблена ТОВ «Ідеал-Центр».

У громадських слуханнях можуть брати участь:

Громадськість (відповідно до  Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість – одна чи більше фізичних або юридичних осіб, їх об’єднання, організації або групи, зареєстровані на території, на яку поширюється дія документа стратегічного планування);
уповноважені    особи   підприємств,   установ,   організацій
незалежно  від форми власності, які розташовані на території, щодо
якої розробляється така документація;
уповноважені   посадові  особи  органів  державної  влади  та
органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на
територію,  щодо  якої  розробляється містобудівна документація, а
також  на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється
така документація;
представники замовника розроблення містобудівної документації
та розробника містобудівної документації.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій визначено управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради (начальник управління – Шамаєв Орест Іванович) (тел. 04571-2-48-45).

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі