Відбулася апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Підсумовуємо та плануємо нашу роботу на поточний тиждень. Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, старостами, представниками поліції та громадських організацій.

Сьогодні Васильківська громада проведе останнім земним шляхом нашого Захисника, молодого красивого хлопця ТІМОФЄЄВА Олега Олександровича.
Просимо громаду зустріти “живим коридором” нашого Героя та віддати шану його подвигу заради життя усіх нас.
Керівники структурних підрозділів міської ради доповіли про стан виконання справ та доручень.
Зокрема, відділу контролю за благоустроєм доручено привести в належний стан території навколо сміттєвих майданчиків.
Працівниками КП “ККП м. Василькова” проводиться робота по перевірці самовільних під’єднань до мережі водопостачання. Фахівці комунального підприємства проводять постійні перевірки для виявлення фактів крадіжок води.
Продовжується робота по безпечному перебуванню школярів в закладах освіти. Тому працюємо над проєктами з будівництва укриттів в закладах загальної середньої освіти. Наразі розглядаємо пропозиції для Застугнянської гімназії.
Впроваджуємо в громаді для жителів активні та творчі БЕЗКОШТОВНІ курси та навчання. А саме: скандинавська ходьба, вивчення української мови, навчання комп’ютерної грамотності, заняття танцями (бальні, зумба, йога тощо). Анонси щодо графіку та початку занять будуть опубліковані на офіційних сторінках відділів та управлінь, міської ради та на моїй сторінці.
Також в закладах освіти активно впроваджується обласний спортивний проєкт “Пліч-о-пліч”. Змагання з різних видів спорту будуть відбуватися поетапно (шкільні, територіальні, обласні). Станом на сьогодні в нашій громаді по закладам освіти зареєструвались вже 53 команди (волейбол, черлідинг, футзал, орієнтування на місцевості та інші).
Активно працює “соціальне таксі”, приймаються запити жителів громади, які мають право користуватись даною послугою.
Працюємо далі, дякуємо ЗСУ за кожен спокійний новий день.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі