У Обухівському районі відбулося виїзне засідання групи «Прозорість та підзвітність»

Written on . Posted in КОДА

У Обухівському районі відбулося виїзне засідання групи «Прозорість та підзвітність». Засідання відбулося за участю начальника Київської ОВА Руслана Кравченка, першого заступника голови КОДА Миколи Бойка, начальника Обухівської РВА Миколи Кравчука, голів громад та представників правоохоронних органів.

«Продовжуємо реалізовувати антикорупційні заходи в районах Київщини. Провели чергове виїзне засідання групи «Прозорість та підзвітність» в Обухівському районі. Разом з правоохоронними та антикорупційними органами аналізуємо тендери, які проводяться районами та громадами. Йдеться в першу чергу про закупівлі, які перевищують 1 млн грн», – написав на своїй сторінці у Facebook начальник Київської ОВА Руслан Кравченко. 

Він наголосив, що основна вимога до всіх  – закупівлі мають бути доречними, зважаючи на воєнний стан. «Всі розрахунки мають бути чітко  обґрунтованими та зрозумілими. Доцільність мають розуміти і мешканці громад. Люди повинні знати на що витрачаються кошти», – додав Руслан Кравченко.

Начальник КОВА розповів, що під  час наради з’ясували, що дві громади району відмовилися оперативно надати інформацію та необхідні  документи за запитом правоохоронців щодо низки тендерів.

«Моя позиція принципова – такі документи мають надаватися оперативно, навіть без ухвали суду. Це доручив і структурним підрозділам КОВА, і районним адміністраціям. Прозорості чекаю і від громад», – наголосив Руслан Кравченко.

Крім Обухівського, такі наради вже провели в Бучанському, Вишгородському, Броварському, Бориспільському районах.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі