Чемпіонка-легкоатлетка Оксана Романюк стала амбасадором «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч» Броварського району

Written on . Posted in КОДА

Чемпіонка Європи з легкої атлетики, неодноразова чемпіонка України, Майстер спорту, тренер та інструктор Оксана Романюк приєдналася до амбасадорів змагань «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» у Броварському районі.

«Рада доєднатися до такого важливого та необхідного проєкту. Звертаюся до всіх школярів – приєднуйтеся до змагань, реєструйте свої команди та доведіть, що саме ви найкращі. Участь у змаганнях означає участь у новому наймасштабнішому шкільному спортивному русі України. Це можливість подорожувати разом з командою різними куточками України під час різних етапів змагань», – підкреслила Оксана Романюк.

Реєстрація триває до 1 лютого. На сайті https://scl.gov.ua
Ігри будуть проводитися з 5 видів спорту: футзал, волейбол, баскетбол, спортивне орієнтування та черліденг. Змагання відбуватимуться на 5 різних рівнях: шкільному, територіальному, районному, обласному та всеукраїнському етапах.

Нагадаємо, що амбасадорами змагань від Київщини стали Аліна Акобія-Грушина – борчиня вільного стилю, дворазова чемпіонка та призерка чемпіонату Європи та світу та Володимир Товкис – ветеран війни, переможець міжнародних спортивних змагань з адаптивних видів спорту для ветеранів та військовослужбовців Invictus Games 2023.

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі