РУСЛАН КРАВЧЕНКО: РАЙОНИ ТА ГРОМАДИ КИЇВЩИНИ ПОВИННІ ОПЕРАТИВНО НАДАВАТИ НА ЗАПИТ ПРАВООХОРОНЦІВ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ПО ТЕНДЕРАХ, ЩОБ ЗНІМАТИ ВСІ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ

Written on . Posted in КОДА

У Броварському районі провели четверте виїзне засідання групи «Прозорість та підзвітність». Засідання відбулося за участю начальника Київської ОВА Руслана Кравченка, першого заступника голови КОДА Миколи Бойка, начальника Броварської РВА Володимира Майбоженка, міського голови Броварів Ігоря Сапожка, голів громад та представників правоохоронних органів.

«Продовжуємо ретельну перевірку тендерних закупівель районів та громад Київщини. Провели першу у цьому році виїзну нараду групи «Прозорість та підзвітність» за участі представників правоохоронних та антикорупційних органів у Броварському районі.   Загалом це вже четвертий район, де проводимо такі засідання. Наша мета – прозорість та публічність всіх закупівель, а також ефективне використання коштів», – наголосив Руслан Кравченко.

Він зауважив, що особлива увага приділяється закупівлям, що стосуються відбудови в громадах об’єктів, зруйнованих та пошкоджених внаслідок російської агресії.

«Основне зауваження правоохоронців до закупівель, які проводяться громадами – завищені ціни на товари та послуги. Все детально аналізуємо. Виявляємо вказані порушення і попереджаємо вчинення корупційних злочинів», – додав Руслан Кравченко.

Він нагадав, що структурні підрозділи КОВА підписують усі договори на проведення робіт за динамічними цінами, що є одним із запобіжників їх завищення. Це означає, що ціни на матеріали змінюються впродовж дії договору відповідно до середньоринкової. Під час підписання актів виконаних робіт вони фінально коригуються кошторисником і на виході не можуть перевищувати середньоринкові.

«Прозорості та підзвітності вимагаю і від всіх районів та громад області. Чим ви відкритіші – тим менше претензій з боку людей до вашої діяльності. Ще одне важливе! Територіальні громади оперативно мають надавати на розгляд правоохоронним органам необхідні документи по тендерних закупівлях та відповідну інформацію по них», – сказав він.

Начальник Київської ОВА подякував правоохоронним та антикорупційним органам за ефективну роботу в рамках групи, оскільки це дозволяє запобігати корупції.

Засідання групи «Прозорість та підзвітність» також будуть проведені в інших районах Київщини. Уже провели такі наради в Бучанському, Бориспільському, Вишгородському та Броварському районах.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі