ОГОЛОШЕННЯ

Written on . Posted in Архітектура

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», рішення Васильківської міської ради Київської області від 02 грудня 2022 року № 12-14п/ч-VIII та завдання на розроблення детального плану території від 07.07.2023 № 09-05/22/2 виконавчий комітет Васильківської міської ради повідомляє про проведення громадських слухань з метою розгляду та врахування пропозицій громадськості під час розроблення детального плану території «Формування території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (на приватній земельній ділянці кадастровий номер 3221480500:05:005:0073) в Великобугаївському с.о. Васильківської міської ради Обухівського району Київської області».

Замовником розроблення детального плану території виступає виконавчий комітет Васильківської міської ради Київської області. Розробник містобудівної документації – ТОВ «Ідеал-Центр».

Ознайомитись із проектом документа державного планування, звітом про СЕО та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна:

  • на офіційному веб-сайті Васильківської міської ради Обухівського району Київської області – https://vasylkivrada.gov.ua/;
  • в приміщенні управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради Обухівського району Київської області, за адресою:08601, Київська область, м. Васильків, вул. Покровська, 4;
  • в Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки.

Пропозиції щодо врахування громадських інтересів подаються в письмовому вигляді до управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради та на електронну пошту: umakri@ukr.net протягом 10 (десяти) днів з дня опублікування цього оголошення.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій визначено управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради (начальник  управління – Шамаєв Орест Іванович) (тел. 04571-2-48-45).

За результатами надходження пропозицій 17 січня 2024 року о 10:00 год. будуть проведені громадські слухання в приміщенні управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради за адресою: м. Васильків, вул. Покровська, 4.

У зв’язку зі скасуванням громадських слухань, які відповідно до Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, опублікованого у Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки, на веб-сайті Васильківської міської ради та розміщеному у громадських місцях, були заплановані на 22 грудня 2023 року, строк громадського обговорення проекту документа державного планування та звіту про СЕО продовжено до 41 календарного дня – з 07.12.2023 по 17.01.2024.

Додаткові матеріали за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1cCPyq8de6474hRAWYczo4Y9MB6irj1xv?usp=sharing

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі