Відбулася 23 позачергова сесія Васильківської міської ради восьмого скликання

Written on . Posted in Сесія

Були підведені підсумки 12-місячної кропіткої праці і водночас був даний старт справам наступного 2024 року. Сесійному зібранню передувала робота постійних депутатських комісій, на яких були ретельно опрацьовані та розглянуті усі питання порядку денного.

Основним питанням порядку денного було прийняття головного фінансового документу Васильківської міської територіальної громади – бюджету на 2024 рік.

Загалом з бюджету громади в 2023 році для потреб ЗСУ було виділено близько 50 мільйонів грн., в тому числі і по Програмі надання матеріальної допомоги всім мобілізованим, які приймають участь у виконані бойових завдань по захисту Батьківщини у зв’язку зі збройною агресією російської федерації та пораненим захисникам, які проживають на території Васильківської громади. Відповідно до цієї Програми вже проведені виплати мобілізованим військовослужбовцям в сумі 10 490 тис грн., пораненим – в сумі 2 млн 070 тис грн.

В ході засідання депутати затвердили низку цільових програм на 2024 рік, зокрема:

затвердження комплексної програми «Турбота»;

затвердження Програми надання матеріальної допомоги мешканцям Васильківської міської територіальної громади на лікування хвороб та проблем, пов’язаних зі здоров’ям;

затвердження Програми надання матеріальної допомоги мешканцям Васильківської міської територіальної громади, призваним на військову службу по загальній мобілізації до лав Збройних Сил України та призваним на військову службу за контрактом для захисту України від збройної агресії російської федерації, які перебувають в зоні бойових дій;

затвердження Програми про надання грошової матеріальної допомоги сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю «На зустріч дітям»;

затвердження Програми фінансової підтримки комунальної установи Васильківської міської ради «Притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статті» та інші.

Також були затверджені Положення та Статути комунальних установ та закладів, зокрема:

«Васильківський молодіжний центр «ТВІЙ ПРОСТІР»» в новій редакції,

«Васильківська дитячо-юнацька спортивна школа Васильківської міської ради Київської області» в новій редакції,

затвердження Положення про службу у справах дітей та сім’ї Васильківської міської ради в новій редакції.

По закінченню пленарного засідання депутати міської ради та присутні в сесійній залі переглянули презентацію щодо виконаних робіт в територіальній громаді в 2023 році – це:
капітальні та поточні роботи по укриттям та внутрішніх приміщень в закладах освіти та культури,

капітальні та поточні ремонти даху та приміщень Васильківської лікарні (терапевтичний, акушерський, патологоанатомічний відділень),

капітальні ремонти амбулаторій первинної ланки охорони здоров’я.

Проведених роботах комунальних підприємств, а саме:

впорядкування зупинок громадського транспорту, облаштування близько 20 сміттєвих майданчиків закритого типу, будівництво нової ділянки водопостачання по вулицям Декабристів та Небесної Сотні, проведено поточні ремонти доріг – близько 160 вулиць та провулків (ямковий ремонт та грейдерування), проведено модернізацію обладнання котелень та інше.

Оскільки це була завершальна сесія у 2023 році, подякувала депутатам за єдність у прийняті важливих рішень та колегам за плідну, злагоджену, конструктивну роботу, за активну громадську позицію та небайдужість до долі Васильківської міської територіальної громади і кожного її жителя.

 

 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі