Руслан Кравченко: Київщина передала військовим 2 вантажівки

Written on . Posted in КОДА

Начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко передав військовим дві вантажівки MAN. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Автівки, необхідні нашим військовим для посилення захисту людей та виконання завдань, уже прямують до бійців 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.

Із перших днів війни Чорні Запорожці стоять на захисті України та її незалежності. На початку російського вторгнення вони не дали російським окупантам захопити Київщину та столицю. Брали участь у важких боях за Ірпінь, Мощун, Гостомель, Бучу. З літа 2022 року бійці 72-ї ОМБр тримають східний фронт на Донеччині.

Руслан Кравченко подякував захисникам за цілодобову роботу та мужність.

«Кожна атака ворога лише посилює наше бажання допомагати військовим. Ми віримо у вас і будемо й надалі робити все можливе, щоб полегшити вашу роботу», – наголосив начальник КОВА.

Нагадаємо, що Київська обласна військова адміністрація підтримує військовослужбовців 72-ї механізованої бригади ім. Чорних Запорожців та неодноразово передавала їм необхідну для боротьби з ворогом допомогу.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі