РУСЛАН КРАВЧЕНКО: КИЇВЩИНА ШУКАЄ ІНВЕСТИЦІЇ, ЩОБ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ВІДНОВЛЕННЯ ТЕЦ У БІЛІЙ ЦЕРКВІ

Written on . Posted in КОДА

Забезпечення сталої роботи Білоцерківської ТЕЦ потребує реконструкції та чималих інвестицій. Київська обласна військова адміністрація разом із громадою Білої Церкви вже шукає можливості для залучення іноземних інвестицій. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

Він зауважив, що це один із енергооб’єктів, який після атак росіян потребує відновлення.

«Наприклад, тільки капремонт електричної частини ТЕЦ і турбіни, за оцінками фахівців, становить понад 300 млн грн. Завдяки спільним зусиллям НБУ, Уряду, керівництва Білоцерківської громади ми змогли вирішити багаторічне питання щодо власника ТЕЦ. Адже це питання безпеки та енергонезалежності. Сьогодні вдалося уникнути енергетичної кризи у 200-тисячному місті», – зазначив Руслан Кравченко.

За його словами, зважаючи на те, що ПрАТ «Білоцерківська ТЕЦ» не могла виконати фінансові зобов’язання перед НБУ, це б зупинило роботу ТЕЦ.

«Відповідно, люди б залишилися без тепла. Попри складну ситуацію та намагання російського ворога знищити нашу енергетичну інфраструктуру, ми дбаємо не лише про її захист, а й розвиток», – підкреслив начальник КОВА.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі