Апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Сьогодні відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, старостами, представниками поліції та громадських організацій. На початку наради Васильківсьикй міський голова НаталіяБаласинович та секретар Васильківскьої міської ради Богдан Шевчук відзначили талановитих дітей Васильківської дитячої школи мистецтв, які стали лауреатами Онлайн-виставки XII Міжнародного конкурсу “Сяйво Еллади” Рудченко Елеонору, Проказіна Дениса та Янівець Поліну. Їхні роботи отримали визнання журі та зворушують своєю щирістю і патріотизмом. Кожен дитячий малюнок – унікальний, бо сповнений неймовірною силою любові й гордості за Героїв нашого сьогодення.

Будні комунальників. Працівниками КП “Васильківтепломережа” минулого тижня було ліквідовано 2 пориви, всі будинки з теплом. КП “ККП м. Василькова” працювало над усуненням аварії на мережі водопостачання. Порив ліквідовано, водопостачання відновлено. Окрім того, проводяться роботи по демонтажу старих зупинок громадського транспорту.

Медицина. Протягом двох тижнів на Ковід в нашій громаді захворіли 40 жителів, окрім того збільшився ріст захворювання на ГРВІ.

Соціальні послуги. Управління соціального захисту населення наразі активно займається підготовкою щодо реалізації пілотного проєкту «Помічник ветерана» та впровадження в роботу всіх аспектів ветеранської політики та соціального захисту ветеранів війни та членів сімей загиблих захисників і захисниць України.

Також на нараді були озвучені питання інформаційної політики та захисту своїх телефонів, особистих даних та акаунтів у соціальних мережах. Керівник інформаційно-технічного відділу ще раз наголосила колегам щодо відкриття сумнівних повідомлень у вигляді смс на телефонах, а також на особистих сторінках у соціальних мережах. Ні в якому разі не переходьте за посиланнями! Не відповідайте і не виконуйте жодних дій, які просять в цих повідомленнях.

Після наради провели чергове засідання виконавчого комітету, на якому розглянули близько 100 питань. Зокрема: схвалення проекту рішення Васильківської міської ради «Про бюджет Васильківської міської територіальної громади на 2024 рік»; надання матеріальної допомоги; схвалення проєктів Програм; затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України; житлові питання та захисту майнових і житлових прав дітей; надання дозволу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами та інші питання комунального, культурного та освітнього напрямків.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі