РУСЛАН КРАВЧЕНКО: НАЛАГОДЖУЄМО АЛЬТЕРНАТИВНИЙ ЗВ’ЯЗОК ДЛЯ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ, ДЕ ВІДСУТНЄ ПОКРИТТЯ ЧЕРЕЗ АТАКУ НА «КИЇВСТАР»

Written on . Posted in КОДА

В Київській області розпочалися роботи з налагоджування альтернативного зв’язку для населених пунктів, де взагалі відсутнє покриття через атаку на «Київстар». Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

Наразі йдеться про 10 сіл, де живе 3000 людей. В населених пунктах оперативно організовуються точки доступу до мережі. Туди передаються термінали Starlink та облаштовується підключення Wi-fi там, де є фіксований інтернет.

«Дав низку невідкладних доручень у зв’язку із технічним збоєм у оператора «Київстар». Також звернулися до мобільних операторів, аби вони розширили зони покриття своєї мережі, там де є така технічна можливість. Крім цього, продовжуємо посилювати систему оповіщення. Райони та громади мають здійснити всі можливі заходи, щоб населення оперативно отримувало сигнали повітряної тривоги. Відповідне завдання отримали і поліція та ДСНС: у разі небезпеки вони сповіщатимуть людей через гучномовці», – повідомив Руслан Кравченко

Також на місцях жителям має надаватися інформація про адреси Пунктів незламності, де організовані альтернативні засоби зв’язку.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі