РУСЛАН КРАВЧЕНКО: КИЇВЩИНА ДОДАТКОВО СПРЯМУВАЛА ПОНАД 10 МЛН ГРН НА ФОРМУВАННЯ МАТРЕЗЕРВУ НА ВИПАДОК НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ЕНЕРГЕТИЦІ

Written on . Posted in КОДА

Київщина додатково спрямувала понад 10 млн грн на формування матрезерву для подолання надзвичайних ситуацій в енергетиці. Подбали заздалегідь, щоб мешканці області на довгий час не залишалися без світла та тепла на випадок нових обстрілів чи негоди. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

«Рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій КОВА створили резерв  матеріально-технічних засобів,які будемо використовувати у разі загрози чи виникнення надзвичайних ситуацій. Формуємо запаси обладнання, запасних частин, насосного устаткування, реагентів тощо. У разі проблем спільно з енергетиками будемо швидко відновлювати постачання електрики, води, подачу тепла, ремонтувати об’єкти паливо-енергетичного сектору», – наголосив Руслан Кравченко.

Він нагадав, що кожен мешканець Київщини добре памʼятає минулорічну ситуацію: «Без світла та зв’язку. При свічках, з павербанками, в постійному пошуку де б підзарядитися. Ці спогади про минулорічну зиму моторошні для кожного мешканця Київщини».

Тоді внаслідок постійних ракетних атак було зруйноване обладнання на електроенергетичних підстанціях і електричні мережі. І енергетики 24/7 докладали надзусилля, щоб повернути в наші оселі світло та тепло після атак російських окупантів.

«Діємо на випередження, думаємо про  людей заздалегідь. Попри воєнний стан робимо все, щоб  мешканці області жили в комфортних, гідних умовах», – підкреслив начальник КОВА.

Руслан Кравченко додав, що у випадку надзвичайної ситуації КОВА допомагатиме енергетикам, щоб усе працювало безперебійно.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі