Апаратна нарада

Written on . Posted in Міський голова, нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду. На початку наради вона наголосила на заходах безпеки під час повітряних тривог, бути завжди обережними і перебувати в безпечних місцях.
✍️Керівники структурних підрозділів міської ради, медичних установ, старостами, представниками поліції та громадських організацій поінформували про поточний стан справ у відповідних галузях та окреслили головні напрямки роботи на найближчий період.????Керівники комунальних підприємств надали оперативну інформацію про планові роботи. Зокрема, по місту Василькову закінчено роботи по встановленню сміттєвих майданчиків. Щоденно тривають роботи по розчищенню доріг та обробки піщано-сольовою сумішшю. Звичайно, першочергово перевага надається центральним вулицям міста і населених пунктів громади, особливо проблемним ділянкам, які мають підйоми та спуски. На території нашої громади 522 вулиць та провулків, по місту – 259, села – 263. Одночасно розчистити все не вдається. Комунальники залучають всю наявну техніку до розчищення доріг та вулиць, також працюють бригади ручного прибирання КП та управляючих компаній. До розчищення тротуарів та пішохідних зон біля своїх територій залучаються представники бізнесових структур та підприємці.
????Медичні будні. Всі спеціалісти лікарі працюють, надаються медичні послуги в повному обсязі. Приємно, що молоді спеціалісти проходять фахові курси і навчання, підвищують свою кваліфікацію і набувають досвіду в різних напрямках медичної галузі.
????Соціальний захист. Набирає своїх обертів робота з ветеранами, а саме пілотний проєкт з розбудови в Україні інституту помічника ветерана — так називатимуть фахівців у громадах, які надаватимуть професійний сервіс для демобілізованих військових, захисників та захисниць, які повертатимуться з військової служби, фронту в цивільне життя. Фахівці управління соціального захисту долучаються до нарад щодо впровадження цих послуг на території нашої громади. Також, вже активно працює “соціальне таксі”. Довідково за інформацією звертайтесь (04571) 2-46-21 – Управління СЗН.
????Освітянські новини. Зимові канікули у закладах середньої загальної освіти Васильківської міської територіальної громади розпочнуться з 29 грудня і триватимуть 2 тижні – по 15 січня 2024 року.
????На сторожі порядку. За повідомленням керівника ГФОГПДК “Муніципальна варта”, осіб, які вчинили акт вандалізму на центральній площі, розшукано. Також, встановлено жінку, яка постійно викидала своє сміття по вулиці О. Лістрового. ☝️На усіх цих осіб складено адміністративні протоколи та передано до адміністративної комісії. 
????️За підсумками апаратної наради міський голова надала відповідні доручення керівникам структурних підрозділів і комунальних підприємств міської ради та наголосила, що нагальні питання знайдуть позитивне і швидке вирішення шляхом злагодженої роботи всіх структур.

 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі