В Ірпені триває відновлення двох багатоквартирних житлових будинків за кошти ФЛН

Written on . Posted in КОДА

На Київщині активно триває відновлення житлових об’єктів за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Серед них – розташовані поруч два багатоквартирні будинки в Ірпені на вулиці Гостомельське шосе. Замовником робіт є Київська обласна державна адміністрація.

Це двоповерхові цегляні будівлі на 22 та 16 квартир, які внаслідок військової агресії рф вони були значно пошкоджені. До війни тут мешкали близько 150 людей.

Капітальний ремонт будинків передбачає утеплення та оздоблення фасадів, утеплення покриття горішніх поверхів, заміну пошкоджених вікон та дверей. Також підрядники проведуть заміну й підсилення основних конструктивних елементів будинку та пошкодженої частини даху, реконструюють водостічну систему.

Крім того, в будівлях прокладуть нові електромережі, здійснять опорядження внутрішніх приміщень загального користування. Додатково проєктом передбачено відновлення тротуарів біля багатоповерхівок.

Капітальний ремонт здійснюється з урахуванням усіх вимог інклюзивності. Роботи з відбудови пошкодженого на цих об’єктах уже на фінальному етапі.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі