Відбулася щотижнева Апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, старостами, представниками поліції та громадських організацій.
На початку наради привітали та відзначили грамотами міської ради вчителів, які ввійшли до 10-ки кращих освітян Київщини за результатами ІІ етапу всеукраїнського фахового конкурсу “Вчитель року-2024” – Попель Людмилу Василівну (вчитель української мови і літератури Васильківський академічний ліцей “Успіх”; Перець Валентину Іванівну (вчитель фізики Васильківський академічний ліцей “Успіх”; Каденко Ірину Степанівну (вчитель географії Погребівська гімназія; Чередник Тамару Миколаївну (вчитель образотворчого мистецтва Васильківський ліцей № 6) та Сивокінь Аліну Іванівну (вчитель образотворчого мистецтва Васильківський ліцей №7.

Розпочали робочу нараду з питань стану доріг, тротуарів та місць загального користування. Станом на ранок є проблемні ділянки доріг, пішохідних доріжок, які потребують розчищення та посипання протиожеледною сумішшю. Васильківський міський голова Наталія баласинович надала доручення комунальним підприємствам, управлінню ЖКГ, відділу з благоустрою цілодобово моніторити повідомлення громадян та усунути проблеми в найкоротші терміни.
Будівництво зруйнованих та відновлення пошкоджених будинків. По будівництву зруйнованого внаслідок ворожих атак будинку по вулиці Декабристів роботи не припинялися, наразі триває технологічний процес, а саме, залитий бетон має вистоятися протягом відповідного періоду. Далі роботи з будівництва будуть продовжені. В інших будинках активно триває ремонт з відновлення пошкоджених конструкцій.
Обговорили проблемні питання в старостинських округах, старости доповіли по кожному населеному пункту окремо.
Медицина та освіта активно працюють у своїх напрямках – надають всі медичні послуги, навчають дітей, готують до предметних олімпіад, проводять благодійні, виховні та спортивні заходи.
Наталія Олксандрівна подякувала педагогічним, батьківським та учнівським колективам за велику підтримку наших захисників. Завдяки таким благодійним ярмаркам кожен з нас вносить свою маленьку часточку в Перемогу.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі