Руслан Кравченко просить мешканців Київщини під час негоди не виїжджати без нагальної потреби та подбати про літніх людей

Written on . Posted in КОДА

Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко просить мешканців Київщини під час негоди не виїжджати без нагальної потреби та подбати про літніх людей.

«На Київщину насувається негода. У неділю та понеділок обіцяють сильні снігопади. Синоптики прогнозують ожеледицю, хуртовини, посилення вітру тощо. Тож  прошу кожного мешканця області заздалегідь подбати не лише про себе. Допоможіть тим, хто в разі погіршення погоди не зможе самостійно дістатися до магазину чи аптеки. Закупіть їм усе необхідне. Автовласників також попрошу, за можливості, утриматися від поїздок цими днями», – написав на своїй сторінці у Facebook Руслан Кравченко.

Начальник КОВА доручив відповідним службам бути напоготові. Усі оперативні служби Київської області переведені в режим цілодобового чергування. Служба відновлення та розвитку інфраструктури Київщини, Нацполіція та ГУ ДСНС забезпечать цілодобовий моніторинг та координацію безпекових заходів на автодорогах загального користування. У разі потреби здійснять аварійно-рятувальні роботи.

«Дав завдання районним адміністраціям забезпечити безперебійне функціонування систем життєзабезпечення. За необхідності оперативно розгорнути додаткові пункти незламності та обігріву. Про всі ускладнення погоди мешканці Київщини будуть невідкладно проінформовані. Звертаюся до керівників громад також потурбуватися про незахищені верстви населення. Щоб, незважаючи на можливу надзвичайну ситуацію, кожна бабуся і дідусь на Київщині були з їжею та ліками», – підкреслив Руслан Кравченко.

Він також розповів, що вже напоготові снігоприбиральна техніка. За першої потреби техніка та особовий склад виїжджатиме одразу. У цілодобовому режимі будуть посипатися дороги хімічними засобами – для цього використовують максимально безпечні засоби, які не псують ані покриття доріг, ані колеса автівок людей.

За дорученням голови Київської ОДА Руслана Кравченка провели нараду під головуванням першого заступника голови КОДА Миколи Бойка щодо оперативного реагування та ліквідації наслідків негоди на Київщині. Серед учасників – представники районних державних адміністрацій, профільних департаментів КОВА, ДСНС, поліції й Служби відновлення та розвитку інфраструктури Київської області.

На нараді обговорили спільні заходи щодо протидії загрозам під час ускладнення погодних умов на території Київської області. Серед основних протокольних доручень:

  • Провести роз’яснювальну роботу з підприємствами області, аби мінімізувати кількість вантажного транспорту до столиці під час негоди, оскільки в’їзд в м. Київ великогабаритного транспорту 27 листопада буде обмежений.
  • Визначити місця тимчасових стоянок транзитних вантажівок та забезпечити своєчасне інформування водіїв і спрямування руху об’їзними шляхами або до місць тимчасових стоянок.
  • Забезпечити цілодобове чергування аварійно-відновлювальних бригад ДТЕКу та готовність оперативного відновлення ліній електропередач через можливі пошкодження внаслідок негоди.
  • Районним державним адміністраціям провести роз’яснювальну роботу з населенням щодо правил поводження під час негоди. Крім того, провести наради із суб’єктами господарювання, які мають на балансі тягачі та техніку, яку можна залучати до буксирування, якщо виникне така потреба.
  • Організувати розгортання пунктів незламності й обігріву та забезпечити їх всім необхідним.
  • Забезпечити готовність мобільних пунктів незламності для надання допомоги учасникам дорожнього руху у випадку виникнення автомобільних заторів.
  • Проводити цілодобове чергування техніки та особового складу, оперативне розчищення снігу та профілактичну обробку дорожнього покриття.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі