Апаратна нарада

Written on . Posted in Виконком, Міський голова, нарада

27 листопада 2023 року Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, старостами, представниками поліції та громадських організацій.

Станом на ранок 27 листопада надзвичайних серйозних ситуацій, в зв’язку з погіршенням погодних умов, в громаді не сталося, дороги очищуються, проводяться заходи по посипанню протиожеледною сумішшю, особлива увага приділяється на ті ділянки доріг, які мають підйоми та спуски. Також проводиться розчищення місць загального користування, зупинок громадського транспорту, тощо.

За минулий тиждень в громаді сталося 4 пожежі, 1 випадок, на жаль, став летальним для господаря.
Збільшились випадки респіраторних захворювань в зв’язку зі зниженням температури повітря. Одразу звертайтесь до сімейних лікарів та не займайтесь самолікуванням.
За повідомленням працівників відділу поліції, за минулий тиждень зареєстровано 322 заяв та повідомлень, розкрито 3 факти крадіжок, 3 – вживання наркотичних речовин, 1 – домашнє насильство. В загальному за 10 місяців 2023 року складено 232 протоколи випадків домашнього насильства. 25 листопада стартувала міжнародна кампанія “16 днів проти насильства”. Щорічно в Україні від насильства страждає близько мільйона осіб, і 90% з них – жінки. Але ця статистика, в порівнянні з минулим роком, значно зросла. ????Якщо Ви стали жертвою насильства, не зволікайте – телефонуйте ☎️067 3414895 Комунальна установа Васильківської міської ради “Притулок”. В Притулку Ви зможете отримати не тільки безкоштовну соціальну, психологічну та правову допомогу, а й бути в безпеці.
Управління соціального захисту населення доопрацювало “Дорожню карту” для ветеранів війни. Відповідний посібник містить всі необхідні кейси та роз’яснення для оформлення соціальних гарантій від держави та отримання грошового забезпечення.
Після наради відбулося чергове засідання виконавчого комітету. В ході засідання було розглянуто більше 40 питань порядку денного. Зокрема, надання матеріальної допомоги, в тому числі і щомісячної матеріальної допомоги для придбання необхідних медичних препаратів для проходження курсу гемодіалізу; затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України; затвердження звітів; взяття на облік громадян, що потребують житла для тимчасового проживання та видачу ордеру на вселення в житлове приміщення з фондів житла, призначеного для тимчасового проживання; питання сфери економіки, культури та освіти, інші. Всі питання опрацьовані.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі