Руслан Кравченко: На Київщині протягом 2022-2023 років відремонтували захисні споруди в майже 900 закладах освіти

Written on . Posted in Без категорії

У Київській області протягом 2022-2023 років відремонтували захисні споруди в майже 900 закладах освіти. Сьогодні триває будівництво укриттів подвійного призначення ще в 19 школах та садочках, ремонтують – у 65 закладах освіти. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

39 об’єктів, які наразі ремонтують, готові на понад 75%.

Для будівництва та капітального ремонту залучались кошти державного, обласного та місцевих бюджетів, благодійників.

«Загалом на сьогодні облаштовано в школах, дитсадках та профтехучилищах 1269 об’єктів цивільного захисту. Слово “укриття” стало звичним для наших дітей. Але це не просто місце, де можна перечекати небезпеку. Воно має бути зручним та комфортним, щоб дитина не боялася. Доцільно, щоб у позанавчальний час у таких приміщеннях могли проводитися спортивні секції та гуртки. Або навіть чемпіонат із настільного тенісу, як це зробили в укритті подвійного призначення в Юрівському ліцеї Гатненської громади. Його на умовах співфінансування області та громади відкрили зовсім нещодавно. Тут є все, що потрібно для комфортного перебування», – розповів Руслан Кравченко.

Він нагадав, що сучасне та зручне протирадіаційне укриття понад 1 тис. м² відкрили цього тижня разом із Міністром з питань стратегічних галузей промисловості Олександром Камишіним у ліцеї “Ерудит” в с. Новосілки Чабанівської громади. Одночасно тут можуть перебувати майже 600 дітей.

Крім того, проінспектували будівництво двох протирадіційних укриттів для навчальних закладів Бориспільського району.

«Продовжуємо працювати над тим, щоб усі дитячі садки та школи Київщини мали сховища. І головне – щоб вони були комфортні», – підкреслив начальник КОВА.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі