Цього тижня комісія перевірить відбудову об’єктів UNITED24 та Фонду ліквідації наслідків збройної агресії

Written on . Posted in Без категорії

Цього тижня триватиме перевірка процесів відбудови об’єктів на Київщині. Крім об’єктів, які відновлюють коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, також перевірять відбудову об’єктів UNITED24. Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко на своїй сторінці у Facebook.

У середу, 15 листопада, о 10:00 перевірять відбудову 3 багатоповерхівок за кошти UNITED24:

  • с. Мила, вул. Комарова, 40Б/1;
  • с. Мила, вул. Спортивна, 18;
  • с. Бузова, вул. Центральна, 17Д.

«За цими об’єктами є багато зауважень до підрядників. На одному з них підрядник відстає від графіка, крім того, внаслідок неякісного перекриття частини даху затопило низку квартир мешканців будинку. На інших – відставання від графіка робіт на 2 місяці», – зазначив Руслан Кравченко.

Також у середу о 13:00 перевірять процес будівництва 2 протирадіаційних укриттів коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії в Бориспільському районі. Їх будують для закладів освіти:

  • с. Іванків Бориспільського району, вул. Центральна, 2 (Іванківський ліцей);
  • м. Бориспіль, вул. Глибоцька, 122 (Бориспільський ліцей «Патріот»).

Начальник Київської ОВА нагадав, що відповідна комісія була створена понад місяць тому. До її складу ввійшли представники профільних департаментів КОВА, правоохоронних органів, технагляду, Держпраці, Спостережної ради з питань відбудови при КОВА, ДТЕКу тощо.

Уже перевірили 21 із 56 об’єктів, які відбудовують коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Замовником робіт є Київська обласна військова адміністрація. Коштом UNITED24 передбачена відбудова 18 багатоповерхівок. Наразі роботи активно ведуться вже на 17 об’єктах.

«Усі процеси повністю відкриті та прозорі. Саме такий підхід дозволить оперативно виправляти недоліки. Адже йдеться не лише про швидкість відновлення, а й про якість. І тут спільна відповідальність усіх учасників процесу. Тому до таких перевірок запрошуємо долучатися народних депутатів, представників ЗМІ, громадськість та мешканців», – наголосив Руслан Кравченко.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі