Відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів міської ради

Written on . Posted in Без категорії

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, медичних установ, старостами, представниками громадських організацій.

На початку наради привітали працівників закладів культури та аматорів народного мистецтва, які відзначали своє професійне свято 9 листопада. “Культура сьогодні знаходиться ніби в замороженому стані, ми не проводимо свята, концерти, культурні та мистецькі заходи, окрім благодійних для підтримки ЗСУ. Знаходити радісні моменти щодня хочеться все менше і менше, тому, що майже щотижня ми ховаємо наших Героїв і не маємо морального права влаштовувати свята. Але сьогодні я хочу подякувати всім працівникам закладів культури Васильківської громади за ту роботу, яку вони проводять. В першу чергу це просвітницькі та благодійні заходи. Ми маємо продовжувати жити і розвивати далі свою культуру, прославляти свої традиції і багатовікові надбання нашої культурної спадщини. Це наш святий обов’язок перед майбутніми поколіннями українців” – зазначила міський голова.
Також привітали вихованця спортивної секції дзюдо Миколайчука Михайла, який став срібним призером Чемпіонату України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років та виконав норматив “Кандидат в майстри спорту України з дзюдо”.
В продовженні наради обговорили нагальні питання та стан виконання доручень.
Щодо роботи комунальних підприємств. Станом на сьогодні всі котельні в роботі, опалення подається до всіх споживачів. Якщо у жителів громади виникають питання щодо надання послуг теплопостачання, можна звертатись в диспетчерсько-ремонтну службу за телефоном (04571) 2-22-98 або письмовою заявою за адресою, вул. Декабристів, 60а.
Продовжується встановлення сміттєвих майданчиків. Минулого тижня їх було встановлено 3, робота в цьому напрямку триває. Встановлені нові зупинки громадського транспорту та проведено благоустрій на прилеглих територіях.
За інформацією наших лікарів, зростає кількість захворюваності на COVID, станом на сьогодні в інфекційному відділенні перебуває багато хворих. Тому, слідкуйте за своїм здоров’ям, не відкладайте візит до лікаря та не займайтесь самолікуванням. Бережіть себе!
Окрім того, Васильківський міський голова Наталія Баласинович вкотре нагадала всім про заходи безпеки під час повітряних тривог. “Всі Ви бачите, що атаки ворога стали вже більш частішими, а тривоги довшими. Розслаблятись не треба!” – підсумувала на завершення наради Наталія Олександрівна.

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ